Discuții despre Evenimentul iernii 2017

DeletedUser10696

Guest
Este foarte pacat ca daca ai cladiri dublura nu ofera bonus, faceti ceva si rezolvati aceasta situatie ca altfel nu merita, dupa cum o spun multi alti jucatori intrebati de mine!
Nu toata lumea doreste orice cladire!
Daca nu rezolvati, vor fi putini jucatori care sa apeleze la ele fiind ca e mai avantajoasa ferma in terase de exemplu!
 

Vielf

Member
Salutari si La Multi Ani tuturor :) O sa fiu scurt sa nu va plictisesc, am facut setul de iarna iar amplasamentul cum arata in imaginea oficiala ca si exemplu, lasa cateva cladiri cu un bonus in minus. Adica exemplul din imagine nu ofera 100% bonus cum ar trebui. Bineinteles ca le-am invartit de am ametit si eu dar nu imi pot da seama care ar fi formula perfecta. Rog ajutor cu poze, ma gandesc ca setul poate fi si putin "defect" din fabrica si nu se pot invarti cladirile in niciun fel incat sa putem obtine maximul, multumesc.
 

Dumi.

Well-Known Member
Nici eu nu am reusit, dar nu ma mai obosesc; incep sa ma obisnuiesc cu aceasta situatie FOARTE NEPLACUTA din joc!
Se adauga celorlalte dezamagiri....
 

TOMITA0001

Well-Known Member
Astazi ar fi trebuit ,asa cum s-a afirmat, sa avem la cadouri o cladire din ansamblul "satului de iarna".
De ce a aparut cladirea "Atelierul lui Mos Craciun" ?
S-a considerat ca avem prea multe cladiri de la "satul de iarna " ?
 
Sus