Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2023

TOMITA0001

Well-Known Member
Sunt genul de jucator care in general nu comentez ce ar trebui sa faca sau nu dezvoltatorul jocului dar parca a "plouat" cu avataruri pe acest joc de ceva timp.
Avataruri la nivelul 5 la expeditie(...!??!) ,aici alte 2 portrete dupa ce parcurgi 30 respectiv 40 de sarcini iar daca mai vrei ,mai ai posibilitatea sa mai achizitionezi inca patru ,.........."frumoase " recompense ...............(?!!!!!!!?)
 

Dumi.

Well-Known Member
sunt dezamagit....
dati avataruri la event si la EG, in loc sa dati fragmente de avataruri?
pai de ce nu ne dati fragmente si la avataruri?
ca sa fie kinul si deznadejdea complete :))))))
[pentru cine nu se prinde, acest post este ironic]
 

dunbarton

Well-Known Member
Dupa mine, utilitatea portretelor este zero barat. Cand in bara de prieteni sau de vecini intalnesti acelasi portret de 10 ori, nici macar rolul de a-i diferentia pe jucatori nu mai exista. Faptul ca este aceasta inflatie de portrete acordate drept premii ma duce la gandul ca se intentioneaza ca, practic, sa se acorde cat mai putine premii. Cu siguranta astfel jocul va deveni muuuult mai interesant si muuuult mai multi jucatori vor investi bani in el ;)
 

TOMITA0001

Well-Known Member
Eu am "reusit" sa iau un portret la nivelul 5 al expeditie(10% sanse sa-l obtin)).Sunt curios daca saptamana viitoare sunt tot aceleasi avataruri.Daca ar fi asa ,atunci ar fi super ,fac dublura si as fi tentat sa dau una din poze la schimb cu turnul victoriei .Asta ar insemna sa dau nimic si sa obtin nimic.
 

the hun

Member
Asa de tare ma incanta portretele si recompensele incat imi intareste convingerea ca trebuie sa renunt la joc ..nu mai vad rostul sa stau ore in sir degeaba ..ati reusit sa stricati un joc care parea sa aiba un viitor . Acum singurul viitor este ori sa bagi bani reali ori sa ne orientam catre alte jocuri ...Sper sa va reorientati in privinta recompenselor ....
 

Ahdrian

Well-Known Member
Mie mi-a plăcut Evenimentul. Am luat recompense multe, dar nu regret că nu le-am luat pe toate. Ca să le iei pe toate trebuie să cheltuiești bani reali. Joc jocul de plăcere, ca să-mi pun la lucru mintea, nu ca să am satisfacția că am cumpărat tot! :D
 
Sus