Discuții despre evenimentul verii 2015

DeletedUser9615

Guest
In ce consta misiunile ce trebuie sa le facem?
In donari de bani, produse sau sa ducem lupte cu vecinii?
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata, va rog sa aveti un pic de rabdare si veti afla. Ce pot sa va spun este ca misiunile sunt facute in asa fel incat sa poata sa fie finalizate de catre toti jucatorii, atat cei puternic dezvoltati cat si cei slab dezvoltati.

O zi placua.
 

DeletedUser8993

Guest
Buna seara, dupa cum stiti multi au terminat deja toate misiunile evenimentului de vara, chiar si cele intermediare..ce fac in cele 17 zile ramase? De ce nu s-a mai continuat cu misiunile repetitive?
 

DeletedUser

Guest
Stau si asteapta, sau isi folosesc din diamante pentru o sansa la premiile de la roata.
Eventul a fost conceput cu un anumit numar de misiuni, la care sau mai adaugat inca cateva misiuni suplimentare pentru cei care au reusit sa le termine mai repede decat erau destinate. La eventuri nu se introduc misiuni repetitive.

O zi placuta si noroc la roata :)
 

DeletedUser2870

Guest
chestia asta cu invirtit roata mi se pare o mare porcarie. Am aruncat o gramada de jetoane pe aceeasi roata si mi-a picat numai porcarii chiar daca erau mai mult de jumatate de lucruri interesante acolo. Parca a facut-o inadins... [EDITAT]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7296

Guest
mie-mi cere ,,Trimite iscoade intr-o provincie" dar pe harta nu-mi apare ,,monoclul" acela ca sa trimit iscoade :)))) ce fac in cazul asta?
?????????????????????????????????????????????????

:)))))) deci ptr mine s-a terminat eventul mai devreme :))))) vai mama!!!!!!!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sa privim partea goala a paharului :) cam putine jetoane date de misiuni :p imbucurator nici nu prea e ,totusi in mare parte eventul acesta m-am scos :laugh:
 

DeletedUser6678

Guest
mie-mi cere ,,Trimite iscoade intr-o provincie" dar pe harta nu-mi apare ,,monoclul" acela ca sa trimit iscoade :)))) ce fac in cazul asta?
?????????????????????????????????????????????????
:)))))) deci ptr mine s-a terminat eventul mai devreme :))))) vai mama!!!!!!!!!!!

Va rog sa faceti tichet la suport pentru lamuriri, daca nu ati facut acest lucru pana acum.
O zi buna.
 

DeletedUser908

Guest
Pate stie cineva referitor la noile cladiri de la event! Bazarul poate fi motivat sau nu? Mie mi se pare ca nu dar poate nu e asa. Multumesc!
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua,

Aici puteti vedea caracteristicile cladirilor speciale, obtinute din event-uri, cu mentiunea ca detaliile oferite de colegul nostru sunt in limba engleza.

Intr-adevar, Bazarul nu poate fi motivat si, prin urmare, acesta poate fi si jefuit :)

O zi buna.
 
Sus