Discuții despre Evenimentul verii 2017

DeletedUser10099

Guest
Salut!
Noul eveniment de vara este foarte slab, va inteleg ca vreti sa cumpere lumea diamante dar nici chiar asa...
Am asteptat un an acest event ca sa castig niste aberatii, pana si roata e schimbata, nu poti lua anumite premii decat o data,a fost de 100 de ori mai bun evenimentul de vara trecuta...
Multumesc ca ati transformat acest joc in ceva pentru oamenii cu buzunar fara fund
 

DeletedUser9828

Guest
O dezamagire imensa acest event al verii, foarte foarte slab. Premii atat de proaste incat nu merita nici efortul de a invarti roata, din pacate. Din cand in cand, foarte rar, mai apare cate o fantana a dorintelor si cam atat. Cladirile din cele doua seturi ale eventului sunt aproape inutile, nu ajuta cu nimic un jucator din erele superioare, poate doar il incurca prin ocuparea spatiului din oras.
 

DeletedUser9828

Guest
Ca sa nu mai spun ca multe bilete se duc pe poze cu cap de femeie, inutile pentru un personaj masculin. Problema asta nu e de azi, e de cand exista evenimentele astea de 2 bani.
 

DeletedUser9966

Guest
Dragilor, nimeni nu este obligat sa i-a parte la astfel de evenimente. Poate unii sunt multumiti cu ceea c primesc, poate altii nu... Nu are rost sa dramatizam aceste evenimente, deoarece fiecare poate alege sa joace, ori nu...
 

DeletedUser9890

Guest
Adevărul este ca nici eu nu sunt mulțumită de acest eveniment, este diferit de cele din anii trecuți însă răspunsul tău lord Koko, chiar m-a făcut sa îmi recuperez parola pentru a putea lăsa acest comentariu. În sfârșit ne dam și noi seama cât de important este feedback-ul nostru. Adică dacă ni se cere sa ne dam cu părerea și sa discutam cu alți jucători despre experiența pe care o avem sau nemulțumirile din cadrul unui joc sau eveniment, soluția din partea unui admin este sa nu mai jucam dacă nu ne convine. Pe beta au fost comentarii mult mai grele însă s-a ținut cont de păreri, ba chiar în timpul evenimentului s-a introdus și tiketul zilnic de la Primărie.

În concluzie dragi jucători dacă nu va convine jocul, nu mai pierdeți timpul lăsând mesaje, mai bine nu mai jucați deloc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7925

Guest
Hueheee, foarte frumos, ca si premiu valoros o cladire pe care o pot construi foarte usor cu provizii
 

Atașamente

  • 7-7-2017 10-19-44 AM.jpg
    7-7-2017 10-19-44 AM.jpg
    134,7 KB · Vizualizări: 14
Sus