Discuții despre Forge Friday 2021

005baghera

Well-Known Member
Daca as fi carcotas as spune ca v ati cam incurcat in date .....odata e 26 ,odata e 27.....Reducerile de Forge Friday au loc vineri, 27 noiembrie, începând cu ora 10:00......insa azi vineri e doar data de 26 noiembrie.......insa nu sunt carcotas si nu va mai spun
 

Dumi.

Well-Known Member
Oferta cu kit pentru casa groazei ar fi trebuit sa tina de la 10 la 13
deja nu mai exista.
de ce ?
Nu va respectati propriile reguli?
 

pison

Banat
E greu cand simti ca esti furat? Iti meriti soarta!!! De ce nu-i reclami si pe astia? pentru ca nu ai unde !
 

Dumi.

Well-Known Member
E greu cand simti ca esti furat? Iti meriti soarta!!! De ce nu-i reclami si pe astia? pentru ca nu ai unde !
hai sa nu exageram
eu ii arat cu degetul ca sa ii fac pe ei sa se simta prost, nu ca sa mi se dea mie ceva
nu ma simt deloc furat; furat esti in viata reala, asta e un joc, iar despre soarta mea, tu nu ai nici cea mai vaga idee :)
 

pison

Banat
Indiferent ca este un joc sau nu, suntem datori sa ridicam vocea atunci cand ceva nu este corect sau se incalca o lege, o regula etc. Daca nu ripostam cand suntem inselati , aici , unde ''nu este decat un joc'' , asta o sa facem si in viata reala, unde cineva isi va bate joc de noi sau de altii, pentru ca... nu luam atitudine.
 

Dumi.

Well-Known Member
va zic eu unde e adevarata bataie de joc
cand promit ca baga kit piata castigatorilor la anticar si , ce sa vezi?
cand apare update-ul, baga tot ce au promis pe langa, numai kit piata castigatorilor nu :)
dupa cum bataie de joc mai este ceea ce au facut cu constelatia virgo
nu dai cu stanga, ca sa iei cu dreapta, pentru ca asta te descalifica stimate inno Gi :)
 
Sus