Discuții despre modificările aduse la Câmpurile de luptă

Dragon X

Well-Known Member
Deci nu se schimba definitiv harta , se joaca concomitent cu ambele hărți 1 sezon harta noua și 1 sezon harta veche ?
 

McLovin

Active Member
Dap, cam asta reiese din anunt. Sincer mi se pare cam ciudat.. dar ma rog, poate cu timpul ramane varianta noua doar :)
 

005baghera

Well-Known Member
Harta in sine e destul de ok,mancatoare de tezaur ,ghildele mici sau cu tezaur firav nu isi vor gasi locul prea mult pe ea,in aceste conditii ma vad nevoit sa postez si aici .......ar trebui sa conteze mai mult in clasamentul global acest gbg,nu e firesc sa arunci cu tone de bunuri si daca nu joci gvg sa fii in coada clasamentului,nu e firesc deloc
 

Dumi.

Well-Known Member
Sectoare mai multe, sloturi pentru tabere - mai putine [raportat la nr de sectoare]
Ati umblat din nou la bonusurile de atac si aparare. La uzura 105 am aceleasi pierderi la aceleasi armate, cum aveam pana la update pe la uzura 115-118.
 

Ahdrian

Well-Known Member
Mie îmi place noua hartă mai mult decât cea veche! E mult mai greu pentru ghildele BULLY să lipească de margine ghildele mici, dacă vor să obțină loc mai bun!
 

Ahdrian

Well-Known Member
Pe harta veche, încă e ușor pentru cea mai tare ghildă să domine toată harta, ceea ce cam strică pofta de joc pentru 6-7 ghilde mici. Pe harta nouă, așa ceva nu mai e posibil!
 

Dumi.

Well-Known Member
ba e foarte posibil, doar pentru ca nu se intampla la tine, nu inseamna ca nu se intampla
 

DeletedUser

Guest
Pe harta veche, încă e ușor pentru cea mai tare ghildă să domine toată harta, ceea ce cam strică pofta de joc pentru 6-7 ghilde mici. Pe harta nouă, așa ceva nu mai e posibil!
Pe harta nouă, e chiar mai ușor decât pe cea veche. Pentru că ghildele mari au tezaur sustenabil, și își permit să umple harta de tabere, iar ghildele mici nu fac față. Degeaba au sectoarele 6 laturi.
 
Sus