Discuții despre noile îmbunătățiri de interfață și testarea unei noi opțiuni

Alexa 51

New Member
Buna.Mie personal m-i se pare total gresit.Una ca este SELECTIV din moment ce numai unii jucatori beneficiaza de Misiunea zilnica si altii nu.Nu am inteles cum s-au facut aceste departajari,tinand cont ca eu personal intru in fiecare zi in joc,pierd nu mai zic cate ore,incerc sa ma feresc de a nu fi jefuita sau atacata de bravii nostri jucatori mai avansati.Inca nici pe telefon nu am nici-o modificare tinand cont ca updatarile la joc sunt la zi,deci puteti sa ma integrati la cei NEMULTUMITI.O zi buna la toti.
 

Alexa 51

New Member
Poate nu m-am facut inteleasa de ce sunt nemultumita.Considerati ca 1%(facem abstractie,poate coeficientul este mai mare) din cei care ma jefuiesc sau ataca,beneficiaza de aceste premii,pe cand eu stagnez,la fel si altii care sunt ca mine.Deci avantajele ca acestia sa avanseze si sa devina mai puternici in joc sunt de partea lor si nu si pentru noi.Nu vreau sa se inteleaga ca ma plang ca sunt atacata sau jefuita dar cred ca ar fi echitabil ca TOTI sa beneficieze de modificarile aduse in joc.
 

Dragon X

Well-Known Member
Misiunea este făcută dar când este închisă nu arată , o mizerie ați făcut
 

Atașamente

  • IMG_0951.jpeg
    IMG_0951.jpeg
    832,5 KB · Vizualizări: 6
  • IMG_0952.jpeg
    IMG_0952.jpeg
    511 KB · Vizualizări: 7
Sus