Discuții despre noile pachete de la Expediția ghildei

Dumi.

Well-Known Member
Da
Ati trantit-o rau de tot cu o chestie :))
Desi ati marit bonusurile armatelor la level 4 [asa incat prima lupta are deja bonusurile ultimei lupte de dinainte de update la level 4], ati pastrat NENOROCIREA aia de turn al victoriei la cufarul de la poarta 8. INCREDIBIL :))))))))
 

DeletedUser12551

Guest
Da
Ati trantit-o rau de tot cu o chestie :))
Desi ati marit bonusurile armatelor la level 4 [asa incat prima lupta are deja bonusurile ultimei lupte de dinainte de update la level 4], ati pastrat NENOROCIREA aia de turn al victoriei la cufarul de la poarta 8. INCREDIBIL :))))))))

si exact de ala te-ai impiedicat :p
acum tu vrei doar bunaciuni asa pe barosaneala? mai vine si cate o NENOROCIRE din asta :D:D
 

capitan222

Well-Known Member
Eu sunt mulțumit pentru realizările mele la expediții si de curând cu templul am luat multe flăcări străbunii si observator celest si multe porti soare.Imi place ca ,clădirile ce dau fericire 320 dau acum 3 bonus atac de căciulă la eg si observatorul încă un of Pentru jucatorii ca mine este o oportunitate interesantă de a mari bonusul în atac.In rest e cea ce a fost inainte
 

Dumi.

Well-Known Member
si exact de ala te-ai impiedicat :p
acum tu vrei doar bunaciuni asa pe barosaneala? mai vine si cate o NENOROCIRE din asta :D:D
Cine ajunge sa faca actualul level 4 la expeditie, nu are nevoie de mizeria aia de turn al victoriei
mai mult decat atat
de mizeria aia de turn al victoriei nu are nevoie niciun jucator care se respecta si spune despre el insusi ca stie sa joace jocul asta
dupa cum spunea un strabunic de-al meu: "turnul victoriei...acest "colloseum" al premiilor de la EG" :)))))))))))))))))
a...si era doar o remarca
cresterea gradului de dificultate la level 4 la eg nu m-a afectat deloc
tot fara pierderi dau pe auto la ultima lupta
 

DeletedUser12587

Guest
E pentru prima data cand termin expeditia si nu primesc nici macar un diamant. Se pare ca mesajul e destul de clar, nu?
 

DeletedUser10378

Guest
vezi ca nu ai inteles - omu' nu vrea bani, omu' vrea solutii sa se dezvolte in 6 luni cat s-au dezvoltat ceilalti in 7 ani :p
păi soluția la această problemă este simplă: „card bancar”
sau, ca variantă, dacă te cheamă Făt-Frumos....

E pentru prima data cand termin expeditia si nu primesc nici macar un diamant. Se pare ca mesajul e destul de clar, nu?
ai avut ghinion. eu am pățit asta de 2 sau 3 ori. sau nu am luat decât 10 diamante toată expediția(evident, de la nivelele inferioare). nu e nimic clar
așa cum poți lua 350-400 diamante într-o rundă de EG, tot așa poți lua și 0. Șanșele acestui feat sunt mici, totuși, pentru ambele variante:)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus