Discuții despre noul Castel

pison

Banat
Aici nu suntem la ora de gramatica a limbii romane , si nu are nimeni personal nimic cu nimeni, dar... nu are rost sa mai continuam!
 

Dumi.

Well-Known Member
Genul asta de persoane retardate a umplut lumea, si din pacate sunt si pe la noi, dar nu la nivelul asta de care vorbiti. Vezi dintr-o data de pe o zi pe alta cate un '' inteligent'' ca urca vre-o 5 locuri in clasament, cu vre-o 6 mil. de puncte in plus. Asa ca ... ce sa mai vorbim. Cea mai buna solutie ar fi ca sa existe o lume premium in care sa joace doar cei care sunt dispusi sa bage bani in joc, iar ceilalti sa fim lasati in pace sa jucam mai departe linistiti. Parerea mea, nu am dat cu parul!
Frate ce spui aici nu are nicio legatura cu ce a facut ala cu banii lui
Ce treaba are cat de activ e un jucator, cu cat baga in joc?
niciuna :)))
 

DeletedUser

Guest
Aici nu suntem la ora de gramatica a limbii romane , si nu are nimeni personal nimic cu nimeni, dar... nu are rost sa mai continuam!
Limba română este aceeași, lol, indiferent că suntem la ora de gramatică sau la mall sau la biserică.
Şi zici că nu ai nimic cu nimeni, dar folosești apelative gen retardați sau inteligenți cu ghilimele. Și fraza
De ce sa astept EU, lasa prostii sa astepte , EU sunt cineva ca am bani!
zisă în contextul respectiv, e indiciu destul de clar că ai ceva cu cineva. :D

Oricum, ai ratat ideea. Dezvoltatorii, dacă ar citi, probabil ar râde copios la majoritatea conversațiilor de pe forumul ăsta. Lăsați-l pe om să bage milionul de dolari dacă are de unde, și să urce în 3 minute pe locul 1 cu steluță... Să-i facă Inno podium separat, și o Clădire dedicată lui, whatever... Dar să nu ne neglijeze pe restul, și nici să nu ne nedreptățească (cacofonia e intenționată).
 
Ultima editare de un moderator:

pison

Banat
M-am gandit , gresit , ca am cu cine discuta, dar vad ca esti o persoana foarte plina de impresii , care judeca superficial pe toata lumea, drept pentru care imi cer scuze , dar nu iti voi mai raspunde , indiferent de ce vei posta mai departe!
 

Ahdrian

Well-Known Member
Pe USA a fost deschis un servar nou. Dupa 2 ore de la deschidere un jucator a urcat la era centura spatiala, tine minte ca trecusera 2 ore de la deschidere servarului, orare cate diamante o fi bagat
Poate era un tester al firmei, care voia să testeze rapid jocul de la început, și avea acces la diamante nelimitate, gratis. Cui îi pasă? Important e ce faci tu în joc, nu ce fac alții.
 

Ahdrian

Well-Known Member
De fapt, la un asemenea software complex, nu m-aș mira ca programatorii să aibă un bot care să poată testa rapid tot traseul prin epoci, cu toate funcțiile, în timp foarte rapid, ca și cum ar fi un jucător. Asta ar putea explica de ce a ajuns așa repede într-o eră foarte avansată.
 

Proud129

Well-Known Member
Pe mobil e imposibil sa vezi ce primesti la Recompensa zilei! Cand colectez acel cufar imi arata ca a fost colectat, dar ce primesc nu se stie!
 

Ahdrian

Well-Known Member
La GvG se obțin recompense doar pentru ghildă, nu pentru jucător. Cred că ar fi util să câștige și ceva puncte Castel jucătorii care joacă la GvG. I-ar încuraja să joace, pe toți.
 
Sus