Discuții despre noul sistem de organizare a vecinătăților

DeletedUser9828

Guest
De ce, din cauza ca nu o sa mai fie diferentele nesimtite intre armate? Stiu ca era misto sa vii cu tancuri peste armate cu sulite dar era cazul sa se termine tampenia asta.
 

Coryllus

Well-Known Member
Sunt si dezavantaje. Sigur ca jocul era dezechilibrat atunci cand in vecinatate aveai jucatori din ere mult indepartate fata de era in care te afli, dar parca nu e bine sa fie chiar toti jucatorii vecini din aceeasi era pentru ca schimbul cu produse din erele mai vechi se va face cu foarte mare greutate. in schema tehnologica avem nevoie si de produse din erele anterioare nu numai de produsele din era in curs.
 

DeletedUser9966

Guest
Așa cum a zis și Coryllus, odată cu acest nou update există atât avantaje cât și dezavantaje, dar trebuie să ne acomodăm.
 

DeletedUser10072

Guest
Pentru mine, din păcate, cu ultimul update, nu cred ca are rost sa mai joc, dintre vecini sunt pe locul 65, aproape toti sunt mult mai avansati. Sunt atacat si jefuit de 8-10 jucatori/zi. In situatia mea jocul cu ultimul update este total dezechilibrat !
 

SmartGabi

Member
Raspunsul meu este, de fapt o alta intrebare si anume: cum putem sterge un alt jucator, daca acesta ne deranjeaza? Nu am gasit functia "raporteaza"
 

DeletedUser9966

Guest
Te referi la lista prietenilor, sau a vecinilor?
Ce platforma folosesti, web sau aplicatia Android\iOS?
 

DeletedUser9966

Guest
Pai din lista prietenilor poti strerge persoanele fara probleme, chiar si sa le raportezi. Fa un screenshot te rog cu lista ta de prieteni sa vedem despre ce e vorba...mersi!
 

SmartGabi

Member
vreau sa sterg un vecin; si-a facu o obsesie din a ma ataca zilnic, de fapt mi-a si pus in vedere ca ma v-a ataca zilnic daca nu-i platesc pf pt ca am indraznit sa-l jefuiesc dupa un turnir; eu incep sa inteleg jocul, dar ura virtuala, nu; motiv pt care, daca nu-l pot sterge nu mai joc; astept mesaj sa stiu cum sa procedez
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Din pacate, vecinii nu se pot sterge, ci doar raportati. Oricum, in fiecare zi de luni, vecinii se schimba automat. Poate asa ai norocul sa scapi de vecinul respectiv.
 

DeletedUser10686

Guest
din cauza diferentei prea mari de puncte dintre vecini si a tuturor dezavantajelor ce rezulta din aceasta ,tinand cont ca nu pot sta 24 ore pe joc,sunt interesat sa sterg contul,cum pot sa fac aceasta ?multumesc !
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă rog să faceți tichet la Suport pentru a primi indicațiile necesare.
 
Sus