Discuții despre noutățile aduse la Câmpurile ghildelor

the hun

Member
Buna seara nu este nimic fantastic .. ba da un punct :)))..asta este o gluma ff buna ...va straduiti ,va dati peste cap dar nu va iese mai nimic .Ar trebui sa ne oferiti ceva mai mult .pt trei niveluri doar un punct mi se pare de ras .
 

Proud129

Well-Known Member
Buna seara nu este nimic fantastic .. ba da un punct :)))..asta este o gluma ff buna ...va straduiti ,va dati peste cap dar nu va iese mai nimic .Ar trebui sa ne oferiti ceva mai mult .pt trei niveluri doar un punct mi se pare de ras .
Statuia de onoare de nivel 5 era deja o cladire extrem de buna… cat ai vrea sa o mai ridice? La nivel 8 cladire e peste multe alte cladiri speciale ce se obtin mult mai greu. Plus ca nu te pune nimeni sa o ridici la 8
 

DeletedUser12551

Guest
asa si atunci de ce au mai implementat imbunatatirea ???...ca sa ce ??..eu nu vad nici un beneficiu ..doar lauda va oferim nimic .

GbG-ul este o actiune in beneficiul ghildei si apoi al jucatorului. cladirea aferenta este in beneficiul ghildei in primul rand si apoi al jucatorului.
Partea importanta a acestei cladiri sunt bunurile care intra in tezaurul ghildei si apoi vin si beneficiile pentru jucator.
Cred ca a fost gandita sa ajute ghilda
 
Sus