Discuții despre noutățile la Campionatul Câmpurilor ghildelor

pgrigb

Member
Am o mare nelamurire referitor la campul de lupta al ghildelor . In momentul in care intru in lupta pentru o provincie , nu pot face mai mult de 100-110 lupte deoarece intervine chestia aia cu gradul de uzura si la un moment dat nu mai pot castiga nici o lupta . Atunci intrebarea mea este cum pot reduce sau intarzia aparitia acestui grad de uzura ? Multumesc anticipat .
 

Kings Dutza

Member
Salut!
Acesta este un topic cu referire la INCURSIUNILE CUANTICE, pentru astfel de intrebare te poti adresa pe topicul GBG, sau DIVERSE!
P.S nivelul de uzura se reseteaza dupa ora 23:59:59, pana la acea ora daca te-ai uzat nu mai poti face nimic decat sa negociezi sau sa maresti bonusul din atac si sa mai mergi cateva batalii, in rest nu e nimic de facut decat de asteptat resetarea uzurii
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Uzura crește automat după fiecare luptă. Nu o poți "întârzia". Așa e jocul. Trebuie să-ți pui clădiri în oraș care să-ți dea forță militară. Ca să poți da lupte și cu uzură mai mare.
 

Qord

Well-Known Member
cred ca voi jucati alt joc, dutza si popo, cum sa nu o poti intarzia uzura? nu stiti ca pe fiecare provincie poti sa construiesti cladiri care asta fac, ofera sanse sa nu iti maresti gradul de uzura? ce-i drept nu mai e cum era candva la gbg, ca puteai sa dai lupte toata ziua si la sfarsitul zilei aveai uzura mica sau 0, acum reducerea gradului de uzura e limitata la 80%
 
Sus