Discuții despre reclamele pe mobil

Dumi.

Well-Known Member
tu mergi si inavata jocul ca esti praf la oras
si la urma da cu gura, ca deocamdata nu arati mare lucru pe joc....
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Păi să știi că eu chiar de aia joc, să-ți "arăt" ție, că altceva n-am de făcut. Mor dacă nu-mi vezi tu orașul cât e de frumos :p
 

Marian55

New Member
S a stricat mult jocul cu aceste reclame. Nu știu dacă o să mai joc. Mai bine cereau o taxa pentru joc...
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Așa cum s-a explicat și în anunț, reclamele nu sunt obligatorii, ele pot fi ignorate. Nu pot fi însă scoase din joc la cerere.
 

no name21

Well-Known Member
La partea cu motivatul automat; jucatorii cum sunt motivati, de la cel cu punctajul cel mai mare la cel mai mic sau e o ordine aleatorie? Stiu ca nu prea conteaza asta
 

Dragon X

Well-Known Member
Am dat pe motivare totală prin videoclip și am misiune repetitiva din care spune sa motivez sau sa finisez 30 de jucatori și din 74 sau motivat 22 cum vine asta ? Pe lumea secundara C nu pot construi clădiri de bunuri decât dacă schimb cu alta lume , faceți atâtea actualizări și toate proaste.
 
Ultima editare:

Dragon X

Well-Known Member
La motivare totala prieteni pentru ce ați mai făcut butonul de motivare dacă nu vizitează și tavernele ? Nu va înțeleg logica de ce trebuie sa fac 2 lucruri când se poate face doar un singur lucru ? Motivare in care se pierd 40 secunde aiurea ca sa mai iau iar de la capăt sa vizitez tavernele ori faceți instant tot ori lăsați-le cum au fost ca actualizați ceva și le faceți prost tare
 

Dragon X

Well-Known Member
Domnița Simona ne explicați situația ? Sau scriu degeaba pe aici, pe lume secundara din 35 motivări sau motivat 14 pe automat cu butonul asta minune și mai are și videoclipuri in ansamblul asta
 

Atașamente

  • EA1F9093-3979-45CD-9049-1360A8BF3B7C.jpeg
    EA1F9093-3979-45CD-9049-1360A8BF3B7C.jpeg
    482,5 KB · Vizualizări: 7

dunbarton

Well-Known Member
Nu joc pe telefon, deci nu intampin astfel de probleme... verifica daca nu cumva procesul de motivare se intrerupe odata cu terminarea videoclipului.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Motivările automate nu se iau în calcul (cel puțin deocamdată) la misiuni.
 
Sus