Discuții despre seria de misiuni-ghid Prima ta Clădire legendară

DeletedUser10702

Guest
Tocmai ce am vazut noul ghid, sincer, e o idee, e folositoare, chiar utila; Stim cu totii ca abia ajung proviziile de la Epoca Bronzului pana pe la mijlocul-finalul Epocii Fierului. Eu sunt incantat de aceasta idee. :D Sper ca in continuare sa nu mai fie atatea conturi noi abandonate constant din cazua "dificultatii" jocului, probabil a strategiei, chiar nu stiu.

Super ideea cu cladirea! :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7991

Guest
care ar fi motivul pt care cei ce au trecut de mult de inceput sa nu poata obtine cladirea?macar asa,ca decor?oracolul arata bine si mi-ar placea ca decoratiune in oras,asta in contrast cu hidoseniile de cladiri din viitorul oceanic.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
@c.h.grig Așa cum se specifică în anunț, cei din epoci mai avansate POT face rost de planuri prin donații de PF. Nu au cum să obțină planuri din misiuni, pentru că acele misiuni sunt disponibile doar pentru jucătorii aflați la început.
 

DeletedUser1080

Guest
care ar fi motivul pt care cei ce au trecut de mult de inceput sa nu poata obtine cladirea?macar asa,ca decor?oracolul arata bine si mi-ar placea ca decoratiune in oras,asta in contrast cu hidoseniile de cladiri din viitorul oceanic.

Desi cladirea nu ocupa spatiu prea mult, avantajele sunt destul de slabute. Nu cred ca cei avansati ar fi interesati de ea. Sper ca nici jucatorii mici nu vor investi prea multe PF-uri in ea, pentru ca, aproape sigur o vor demola mai tarziu. ;)
 
Sus