Discuții despre Templul Relicvelor

DeletedUser9711

Guest
Cei care incep expeditia astazi 19.07 vor pierde planuri la aceasta legendara?
 

DeletedUser6678

Guest
Intrucat planurile noii cladiri legendare vor fi disponibile incepand cu data anuntata, 21 iulie, odata cu expeditiile parcurse pana la aceasta data pierdeti sansa de a primi planuri acolo unde exista aceasta posibila recompensa.
 

DeletedUser9813

Guest
relicvele de pe harta expeditiei apar tot incepand cu 21?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Da, tot ceea ce are legătură cu noua legendară se introduce în joc în același moment.
 

DeletedUser2173

Guest
Off, daca vedeam asta mai devreme , unii dintre noi deja au ajuns la nivelul 2 :(. Era mai buna o notificare ceva ... ca sa ma avertizeze
 

DeletedUser8516

Guest
Scrie foarte clar in anunt ca noile modificari intra in vigoare incepand cu data de 21.07
 

DeletedUser2173

Guest
tu ai citit toate comentariile? ai citit sau priceput ce spune sunflower? pe intelesul tau, toti cei care au avansat deja in expeditie au pierdut sansa sa castige plan acolo unde exista asa ceva
 

DeletedUser9759

Guest
Care este ora exacta de la care se introduce noua cladire sau cum ne dam seama ca sa facut upgradul cu noua legendara.....banuiesc ca nu se modifica versiunea jocului.....
 

DeletedUser9759

Guest
ora exacta sau cum aflam ca a intrat in vigoare...nu pe la pranz...ca este aproximativ termenul
 

DeletedUser1080

Guest
pentru cei care sunt interesati de ora implementarii: cand intrati pe harta expeditiei, uitati-va in partea dreapta-sus daca a aparut o iconita cu un totem; daca este, inseamna ca a fost implementat si puteti incepe luptele (banuiesc ca, de fapt, asta va interesa). ;)

referitor la Templul Relicvelor:
1. cred ca adminii s-au grabit putin implementand-o asa rapid pe serverele live; a fost foarte putin testata pe serverul beta, unde au aparut si doua bug-uri majore odata cu introducerea ei (sa speram ca nu au avut neaparat legatura cu aceasta noua cladire si nu vom avea din nou parte de bug-uri).
2. premiile par destul de consistente (am o vaga banuiala ca se vor modifica in scurt timp); cladirea insa ocupa destul de mult spatiu (6x6), iar pentru jucatorii aflati mai la inceput va fi destul de greu de gasit ceva spatiu.
3. tinand cont ca planurile nu se pot obtine decat din expeditii (cateva pe saptamana) si din donatii de PF la colegii/vecinii/prietenii care au construit deja templul, jucatorii ce nu-si permit sa cumpere diamante vor avea o problema majora in obtinerea celor 9 planuri (unice).

off topic: ce se mai aude cu eventul Mary Stuart.. se mai introduce pe serverele live ?
 

DeletedUser6083

Guest
Mai exact cum vom primi planurile in expeditie? Dupa fiecare lupta e o sansa de 0,0000001% sa pice un astfel de plan sau doar la deschiderea acelor cufere cu x% sansa de plan?
 

DeletedUser6083

Guest
Aha.. Pana acum mi-au picat doar planuri la alte legendare in urma deschiderii acelor cufere. Care e sansa ca in cazul in care pica plan, acesta sa fie la Templul relicvelor?
 

DeletedUser8516

Guest
Sunt unele recompense unde scrie clar "Plan pentru Templul Relicvelor - x%". Planurile se obtin ca orice alt premiu aflat in cufarul respectiv.
 

BraveWww

Well-Known Member
attachment.php

attachment.php

attachment.php

In descrierea noii CL Templul Relicvelor scrie:
"Nu uitați că relicvele necolectate expiră la trecerea la alt nivel de dificultate și la finalul expediției curente."
Dupa ultima lupta din lvl 1 mi-a aparut 1 relicva pe care am dat click degeaba,bineinteles inainte de a face ticket am facut ce se primeste in raspunsul automat(curatenie,browser,bla,bla).Am trecut la lvl 2 renuntand la castig si dupa ultima lupta din lvl 2 apar 2 relicve,bineinteles cu click-uri degeaba pe ele.Pana la ultimele relicve din cele doua nivele au mai fost si altele pe care le-am luat fara probleme.
Au mai avut si altii aceasta "bucurie"?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus