Discuții despre Templul Relicvelor

DeletedUser6678

Guest
Imposibilitatea colectarii unei relicve odata cu finalizarea unui nivel este un bug cunoscut si se lucreaza pentru remedierea lui.
 

DeletedUser9362

Guest
este posibil ca pe un intreg nivel de expeditie sa nu apara nici macar o amarata de expeditie?
 

DeletedUser9890

Guest
Dupa expeditia de saptamana aceasta ma declar fericita posesoare a 3 copaci ornamentali. Nici pe chatul global nu am vazut lumea prea fericita, deci cred ca s-au terminat premiile importante. Rămâne de văzut la următoarele expediții dacă Templul ocupa spațiul degeaba.
 

Sonarvi

Well-Known Member
nu inteleg o chestie... la relicva rara mi-a dat o data un turn de veghe, si la una neobisnuita mi-a dat fantana dorintelor... exista vreo clasificare a relicvelor pe undeva ? mi se pare stupid sa considere turnul de veghe mai bun decat fantana...
 

DeletedUser7516

Guest
Si eu am ajuns la concluzia ca templul si expeditia sunt cam degeaba si o sa se piarda interesul la fel cum sa intamplat si cu Vanatoarea Comorilor.
In afara de planuri si decoratiuni nu prea se castiga nimic interesant . Daca si la sfarsitul expeditiei ai 65 % parca sanse sa castigi planuri si in 99% din cazuri asta iei nu prea se merita . Si nici soldatii pe care ii castigi nu se merita ca pierzi mult mai multi ca sa ajungi acolo .
 

DeletedUser6678

Guest
In Wiki Foe va puteti informa cu privire la unele caracteristici din joc, dar si in privinta relicvelor si a sanselor de a le primi.
Retineti faptul ca primirea relicvelor si tipul lor (obisnuite, neobisnuite, rare) depinde de nivelul Templului. De altfel, cei care detin deja aceasta cladire legendara, pot vedea procentajul asociat fiecarui tip de relicva, functie - desigur - de nivelul templului.
 

DeletedUser7516

Guest
Stiu asta legat de templu dar sansele sunt mult prea disproportionate asa cum am zis si la celelalte premii ale expeditiei ,la final cand te astepti sa primesti ceva mai consistent dupa toata aceasta expeditie care sa fim seriosi nu este chiar asa usoara pentru cei din ere mai mici in 99% din cazuri te alegi cu 2 planuri cea ce nu are legatura cu templul.
Plus de asta cresterea cu doar 0,5 % pe nivel la templu si premiile date eu zic ca o sa se piarda interesul , chiar as fi curios acum sa stiu cati mai joaca Vanatoarea de Comori acum si cati au fost la inceput =)
 

lupi15

Member
Eu cred ca o sa sterg acest templu , ocupa locul degeaba si nu mai da nimic de vreo 3 sau 4 nivele de expeditii, chiar nimic , macar ceva armata ca se pierde multa armata in aceste expeditii. Inainte parca mergea mai bine si erau relicve de 2 sau 3 pe nivel cateodata, acum m-am plictisit asteptand-ule. Recunosc ca acum 3 expeditii am primit un premiu frumos de 100 de pf, si apoi nimic, parca compenseaza premiul primit cu lipsa de acum. Sunt dezamagit total de aceasta cladire, urmeaza stergerea dupa aceasta expeditie
 

DeletedUser7516

Guest
O noua expeditie la final si binecunoscutele planuri din nou =)
 

DeletedUser9837

Guest
A devenit un mare fâs și expediția așa cum s-a întâmplat și cu căutarea de comori. Sunt cel puțin 8 săptămâni de când nu am mai găsit o relicvă de 100 pf, în condițiile în care am finalizat toate expedițiile. Doar de vreo 2 ori câte 200 bunuri și cred că o dată sau de 2 ori câte 20 pf. În rest doar planuri statui, boscheți și turnulețe. Șmenuială în toată regula...
 

DeletedUser10567

Guest
se poate sa se faca ceva cu reclivele de la expeditie??!! cand aveam templu de nivel 3,4 primeam mai multe reclive si mai bune....acum la templu nivel 8 am primit doar 3 reclive si alea de argint si care au fost absolut nefolositoare...poate vede cineva din staff(programatori.) si se sesizeaza. macar sa apara mai multe reclive cand cresc nivelul la templu si nu sa scada
 
Sus