Discuții despre versiunea 1.119

DeletedUser11234

Guest
Nu stiu cum se face insa parca ai promis ca nu se mai intalnesc epoci diferite ...asta este deja o incurajare a jafului "eu spre exemplu sunt in arctic aproape de final" au venit peste mine niste mastodonti din oceanic si nici nu am timp sa respir,,,,trebuie sa-mi pun ceasul cand se face recolta ca altfel vin hunii asta deja nu mi se mai pare a joc...eu am 6milioane puncte doar din dezvoltare lenta si minutioasa de 4 ani de zile si vine un mascarici de o luna si are 40 milioane puncte si ca sa nu mai spun ca cei din viitorul arctic ma atacau cu unitati din oceanic altul are zeci de cladiri din care nu poti obtine nici cumparand diamante,,,,,nu sunt prost...sa fim seriosi,Simona draga vezi ce dumnezeu se intampla pe aici ca mi se pare ca ati dat drumu la hackeri iar eu nu sunt prost
 

Dumi.

Well-Known Member
Domnule biszak. Faceti cu prea mare usurinta pe ceilalti care va ataca, mascarici. 6 milioane punctaj in 4 ani? Eu am 7 milioane si joc de un an de zile si is inca in industriala. Invariabil ne bagati pe toti cei care atacam si jefuim, in aceeasi oala a mascaricilor. Puneti mana si implicati-va in joc, daca nu vreti sa mai fiti atacat si jefuit. Dezvoltati-va orasul si faceti rost de armate care sa puna probleme celor care va ataca, in loc sa va victimizati. Toti am trecut prin asta....si noi am fost atacati si jefuiti, insa in loc sa ne plangem aici pe forum, am ales sa ne dezvoltam in asa fel incat sa descurajam atacurile. La munca si mai incet cu mascariceala....
 

Dumi.

Well-Known Member
dezvoltare lenta si minutioasa....4 ani....6 milioane de puncte...PUTIN stimabile....foarte putin :)
 

Dumi.

Well-Known Member
In alta ordine de idei, voiam de fapt sa intreb daca s-a mai facut ceva cu optiunea "stai o tura" in luptele armate de pe PC. [aceasta optiune, reamintesc, exista pe varianta pe device-uri mobile]
 
Sus