Discuții despre versiunea 1.124

DeletedUser1223

Guest
Bună ziua!
Sper să fie de bun augur noile facilități ce vor fi introduse și doresc să fac o propunere care să fie bine primită și mai ales să poată să fie pusă în practică.
- având în vedere că foarte mulți jucători (printre care și eu) au conturi pe 2, 3 sau chiar pe toate cele 4 lumi inclusiv pe BETA;
- având în vedere că la același eveniment au fost obținute pe lumi diferite obiecte separate (de ex. pe Arvahall am obținut Stânca Sakura iar pe Dinegu am obținut Poarta Împăratului să zicem);
Vă rog studiați posibilitatea ca odată cu introducerea DEPOZITULUI TEMPORAR, toate obiectele din inventar din diferite lumi, să poată fi unificate în acel depozit și mutate pe o lume pe care o alege jucătorul, astfel încât să putem să avem un set complet.
Vă mulțumesc.
 

DeletedUser646

Guest
Suna bine daca ati scos bugul din GvG cand era deja infranta armata cu care te luptai!
Daca ati putea transmite dezvoltatorilor sa slefuiasca si Piata, sa pui si sa stergi mai rapid oferte...ceva cum vreti sa faceti la Recompense macar? Sau sa selectezi mai multe si sa le stearga pe toate odata? Si la pus sa alegi bunul din oferta si cerere prin dublu click in lista de jos?
Mersi
 

Dumi.

Well-Known Member
Exista mici buguri vizuale, de cand cu acest zoom in 3 trepte [pe pc]
Rutina e folositoare, dar din anumite motive, anumite grafisme nu se regenereaza: spre exemplu cand adun orasul, cerculetele in care ar trebui sa se vada pf sau monede sau bunuri, sunt negre si goale. de asemenea bonusul activat la taverna imi arata doar iconul de provizii, insa nu si timpul ramas din el :)
 

the hun

Member
buna ziua ...chiar daca stiu ca nu conteaza pt nimeni ceea ce tot scriem noi jucatorii o sa mai imi spun inca odata parerea ...la recompense ar trebuii umblat putin si anume :sa avem un singur premiu nu sanse de 20%...10%..este penibil sa fac o misiune si sa imi dea foe o fata a strabunilor sau o poarta ,de aceea mai nimeni nu este interesat de cautator sau de cel fara nume ,nu prezinta nici un interes .si in cadrul exp nu mi se pare normal ca la niv 4 sa ai la relicve premiile care sunt acum .....
 
Sus