Discuții despre versiunea 1.130

DeletedUser9954

Guest
Tinand cont de noile modificare aduse tancului din viitor, am o intrebare: Se va implementa vreo modificare ca cei care sunt in Arctic, Oceanic si (in curand) in Virtual, si domul lor produc bunuri din erele respective la tezaurul ghildei, sa poata folosi acele bunuri ? Ca in momentul de fata, pentru cei care joaca in GVG si vor sa ajute ghilda cu mai mult decat lupte/trupe, bunurile produse la domurile/obs/atomium-urile lor nu sunt folosite la nimic, deci acele cladiri au doar 1 singur bonus care poate fi folosit (dom cu bonus la recompense, obs cu bonus la baza de suport, atomium cu fericire)....
 

DeletedUser8485

Guest
unii(cei mai multi) au profitat de abilitatea tancului viitor si au cucerit prin lupta toata harta arctic si oceanic folosind 8 tancuri viitor altii care nu au apucat sa cucereasca tot vor lua teapa acuma, va trebuie sa negocieze hartile cu bunuri daca vor sa avanseze pe harta fara a avansa in epoci. s-a gresit de prima data cu tankul viitor, nu trebuia sa aiba acea abilitate si daca tot a avut-o trebuia sa ramana asa in continuare ca sa beneficieze toti jucatorii de acel avantaj nu doar o parte
 

the hun

Member
buna seara era de asteptat ..asa ati reglat si cladirile de atac ,,aveam atacul prea mare,,asa ati inceput sa umblati si la unitati ..cu ce sa ma apar de vecinii care au atac mare ???...sau cum sa ma bat in expeditie cu 200% atac si 200% aparare ???...cu broaste ???sau cu crabii care pana trag in unitati sunt deja morti ???...deja nu mai este un joc,a ajuns o indrustrie ,totul este contra cost ...o seara buna
....poate citeste cineva ,candva :((((((

















;
 

*Daemon78*

Well-Known Member
Salutare tuturor!
Păreri pro și contra vor fi mereu. În loc să ne stresăm, mai bine ne-am bucura de joc, de-asta jucăm pentru relaxare, nu?
Acum, bineînțeles că dezvoltatorii caută să câștige și niște bani, oamenii ăia muncesc, au și ei familii, nu stau jde mii de ore să programeze un joc ca să ne simțim noi bine. :)
Apoi, îmi amintesc câte plângeri au fost că sunt prea puține șanse la diamante, la pf-uri, la... etc. etc. etc. Acum sunt diamante din plin și ne văităm că le întoarcem cu lopata. :) Românul s-a născut cârcotaș, asta-i realitatea.
Una peste alta, la noua versiune prea multe îmbunătățiri nu se văd, dar e un pas înainte.
 
Sus