Discuții despre versiunea 1.155

DeletedUser7314

Guest
Imi explicati si mie de unde sunt copaci sau paduri pe marte ca sa se ascunda ninja si tufisuri ca sa se ascunda tiparii? si daca ati inventat asta macar reprezentatii in campul de lupta ca sa vedem ca se pot ascunde !!!!!
 

Dumi.

Well-Known Member
Imi explicati si mie de unde sunt copaci sau paduri pe marte ca sa se ascunda ninja si tufisuri ca sa se ascunda tiparii? si daca ati inventat asta macar reprezentatii in campul de lupta ca sa vedem ca se pot ascunde !!!!!
o doamne :))))))))
 

Vali

Well-Known Member
On Topic:
Deci, vad ca s-a inteles cu vikingii :D

Off Topic:
Care ati intrat pe BETA?!

In sfarsit a aparut PIATA aia mult dorita de unii ("Antiques Dealer")... Cladirile din inventar acum vor putea fi vandute, in afara de asta se poate licita pentru alte cladiri, binenteles, cu banii castigati din vanzarea cladirilor din inventar!
Va aparea in partea stanga a tavernei, sub muntele stancos! Sa vedem feedback-ul de pe Beta, apoi ne dam cu parerea despre cum e gandita :) Oricum, e un lucru bun, mai scapi de "balast" :D
 

DeletedUser7314

Guest
Untitled.jpg Sa-mi explice si mie , va rog, cineva din conducere cum este posibil ca acest ninja sa fie ''ascuns'' !!!
 

DeletedUser7314

Guest
Aici nu este reprezentata pe harta nici o padure!!!! Chiar ne luati ola misto?
 

DeletedUser7314

Guest
Eram foarte sigur ca nimeni din conducere nu o sa-mi raspunda. Este inca o data o mare dovada de respect fata de jucatori!!!!!!!!
 

DeletedUser7314

Guest
Chiar astept parerea conducerii... cand o sa apara... daca o sa apara
 

DeletedUser8328

Guest
...pison, cel puțin în jocul FoE nu știu dacă se explică undeva clar ce înseamană pădure pe Marte, adică exact cum arată din punct de vedere grafic. măcar în accepțiune generală se cam știu câteva lucruri despre planeta Marte și în realitate, deci din punctul ăsta de vedere încă nici nu e rău....

stai să vezi când s-or inventa ere de genul ''transcendentală'' sau mai știu eu ce aberații, despre care nici Ayurveda nu pomenește nimic....apoi să te ții ce vor face amicii de la Inno Games cu noi! :p:p:p
 
Sus