Discuții despre versiunea 1.204

mmdpyty

Member
Am mai scris o data dar vad ca NU se poate implementa asa ceva: "Poate ar fi bine sa modificati la versiunile viitoare icoana pt jefuire la cladiri la varianta desktop sa fie la fel ca la versiunea pt mobil adica acel cap cu masca neagra."
 

Vali

Well-Known Member
Daca si implementatul unei iconite ar fi greu, s-ar lasa de programat baietii.. dar se pare ca se asteapta acest feedback din partea a mai multor jucatorilor.
Si eu sunt de acord!
 

LuLuSuN

Member
la fel se intampla si cu luptele manuale din GbG varainta desktop eu lupt pe C3Y si la finalul luptei imaginea se plimba in centrul hartii , va laudati ca remediati
 

Vali

Well-Known Member
la fel se intampla si cu luptele manuale din GbG varainta desktop eu lupt pe C3Y si la finalul luptei imaginea se plimba in centrul hartii , va laudati ca remediati
Nu e un capat de tara, nu cred ca e foarte important ca se recentreaza harta.
Totusi, pozitionarea sectorului cucerit in mijlocul ecranului nu cred ca e greu de implementat. Le-a scapat vreun cod. Sau o fi vreun programator care mai comenteaza din cand in cand cate-o bucata de cod, sa mai aiba si el ceva de facut, ca altfel il dau astia afara :p:D:D:D:D
 
Sus