Discuții despre versiunea 2.0

DeletedUser646

Guest
In GvG cand aceiasi armata cu care te luptai era infranta de altcineva si dadea eroare, TREBUIA SA DAI RESTART si mai si PIERDEAI UNITATILE din respectiva lupta?
La piata sa poata fi sterse mai usor ofertele si respectiv pune?
 

DeletedUser9362

Guest
am doar eu impresia sau asa zisa noua versiune e doar o pacaleala de 1 aprilie?
 

MirceaCT

Member
  • Fermele în terase erau, din greșeală, o posibilă recompensă la Expediția ghildei. Am modificat setările, astfel că acum pot fi produse doar dacă există în oraș 40 de fierării.CUM ADICA 40 DE FIERARII.Va rog comentati si explicati.
 

-Jack Sparrow-

Active Member
In GvG cand aceiasi armata cu care te luptai era infranta de altcineva si dadea eroare, TREBUIA SA DAI RESTART si mai si PIERDEAI UNITATILE din respectiva lupta?
La piata sa poata fi sterse mai usor ofertele si respectiv pune?
Da , Da..Cand rezolvati problema cu bugul asta?..Ca si eu am patit la fel..
 

DeletedUser11277

Guest
sper ca nu e adevarat ce ati scris de fermele in terase
 

Dumi.

Well-Known Member
E pacaleala de 1 aprilie, clar :)))
Nu se poate asa ceva: 40 de fierarii ca sai ai ferma in terase :)))
Oricum ne-ati facut-o....am transpirat oleaca :))))
 

DeletedUser10022

Guest
Am inlemnit cand am citit ca au fost eliminate misiunile repetitive, apoi mi-am adus aminte :)
 

DeletedUser10246

Guest
Sper ca e o gluma ca altfel cu poticneala unitatilor luptele devin total nepredictibile, degeaba stam ani intregi crescand nivelul legendarelor cu bonus militar .... In acest fel doua trei piedici la tancuri si ne bat cei doi sulitari !!!
Ca sa nu mai vorbim de fermele in terase , ar fi o discriminare a jucatorilor noi fata de cei vechi care deja le au ...
 

DeletedUser11319

Guest
Salut, eu am si uitat ca azi e o zi mai speciala am recitit de multe ori fiecare modificare (de fiecare data injurand autorul vestii), chiar ma gandeam bai avem eveniment destul de frumos si acu' si astia is nebuni da ce i-a apucat frate curcubee si alte alea?! cad avioanele, 40 de fierari wow!
Recunosc ca pt. 5 min. am fost pacalit si scuze simona de injuraturi dar mesagerul mereu o pateste primu'
Seara buna.
 
Sus