Discuții despre Viitorul Virtual - Partea a II-a

DeletedUser7314

Guest
Pana la partea a doua imi puteti spune si mie de unde are un jucator Scoala Ascunsa, pentru ca eu , cu toate ca am terminat toata cercetarea disponibila in acest moment, nu gasesc nicaieri aceasta cladire. Ori au toti jucatorii aceleasi drepturi , ori unii sunt mai egali decat altii?
 

simionul

Well-Known Member
Scoala Ascunsa se obtine dupa ce deblochezi ultima cercetare din Viitorul Virtual partea I si produce unitati ninja.
 

DeletedUser7314

Guest
Multumesc pentru raspuns, am gresit ca nu m-am uitat la cladirile militare! Inca o data multumesc si scuze!
 

mirceacluj

Member
nu stiu cum sa intru in subiect cu un nou topic dar parerea mea despre joc si cercetare este urmatoarea : este foarte multa incetinire a jocului atat la cercetare Ce aduce nou? in afara de o expansiune si niste pini japonezi...iar despre misiuni ne putem sterge din cladirile bune ca sa facem loc la expansiuni pentru cladiri de productie
 

DeletedUser7314

Guest
Am si eu o intrebare, si va rog sa ma ajutai , daca stiti raspunsul: E normal sa cheltui 103 puncte forge si in clasamentul general sa nu primesti nici macar un punct?
 

DeletedUser7314

Guest
Chiar este culmea!!!!!!!!!!!! Daca spuneam ceva care era considerat de moderatori "jignitor" se raspundea imediat. Adica eram banat!!!Dar ca sa mi se raspunda concret la o simpla intrebare , care totusi este decenta, nu se poate!!!!!!! Am fost banat permanent la suport pentru ca mi-am permis sa spun adevarul in fata , iar aici nu raspunde nimeni!!!!!!
 

mirceacluj

Member
punctajul este in functie de cate pf cheltuiesti? unde este un tabel de la FOE in care sa se spuna cate puncte ai in clasament in functie de cladiri si batalii ? unde?
 

DeletedUser7314

Guest
Pai , tocmai asta am intrebat si eu, si daca nu stii raspunsul de ce intervii? poate pentru ca te-am jefuit?
 

DeletedUser7314

Guest
Astept un raspuns de la mai marii acestui joc!!!!Sper sa aiba bunavointa sa-mi raspunda!!! Daca nu , inseamna ca am dreptate!!!
 

DeletedUser10546

Guest
Pison pe mine m-ai convins
Pana la partea a doua imi puteti spune si mie de unde are un jucator Scoala Ascunsa, pentru ca eu , cu toate ca am terminat toata cercetarea disponibila in acest moment, nu gasesc nicaieri aceasta cladire. Ori au toti jucatorii aceleasi drepturi , ori unii sunt mai egali decat altii?
Daca tu ai fost dispus sa crezi dupa aproape 6 ani de FoE mai degraba ca Inno cand introduce o noua era in joc ofera cladiri pe care doar anumiti jucatori le pot accesa iar ceilalti (care au atins acelasi progres in tehnologie) nu , decat sa te gandesti pentru o mica secunda ca poate ti-a scapat ceva, poate n-ai fost tu atent , poate ai gresit si tu cu ceva , ca poate e momentul primei dati in viata ta cand nu ai absolut perfecta interpretare si dreptate de la prima privire aruncata eu nu mai am cuvinte ... Ai fost extrem de ferm convins de interpretarea ta si ai venit pus pe etalat atitudinea negativa. Eu "cheltui" peste 30 000 de puncte forja pe zi care mi se intorc inapoi in pachete , dar nu primesc scor , e normal , singura data cand primesti scor pe puncte forja este in momentul in care ele sunt puse la o cladire legendara de a ta si nivelul acesteia se inchide , nu cel care a cheltuit punctele primeste scorul ci propietarul cladirii legendare care s-a inchis , daca un nivel al unei cladiri legendare cere 100 de puncte forja pentru a avansa cand aceasta acumuleaza cele 100 de puncte necesare avansarii 1500 scor v-a fi adaugat la clasamentul tau general deoarece primesti 15 puncte de clasament pe fiecare punct forja primit la propriile tale Cladiri Legendare dar scorul il primesti in momentul in care nivelul se inchide . Iar daca "mai marii jocului" nu doresc sa-ti raspunda probabil nu o fac din cauza faptului ca necesita extrem de mult timp si energie sa relationezi cu cineva cu "sabia scoasa" mereu , orice mesaj al tau are o tenta de agresivitate de parca avem obligatia sa-ti raspundem tie nu ca o facem pentru ca suntem doar oameni de bun simt care dorim sa ajutam , crede-ma timpul , energia si nervii nostri nu iti apartin sau stau la dispozitie !!! La urmator mesaj din partea ta voi raspunde doar daca va fi o placere , daca esti in continuare agasant din pura pasiune te las sa agasezi pe altcineva ! Multumesc frumos ! Scuze pentru off-topic !
Croleu.
 

DeletedUser7314

Guest
Multumesc pentru raspuns, faci parte din categoria oamenilor de onoare!
 
Sus