Discuții Off-topic

DeletedUser5468

Guest
Păi am luat vreo 6 fan shop-uri, 2 HoF (ambele le-am șters), o grămadă de medalii, un SoK și niște turnuri de medalii.
Cine vrea așa oraș?
2i6mccm.jpg

Imaginea clară: http://oi60.tinypic.com/2i6mccm.jpg
 

DeletedUser300

Guest
Eu nu, e prea exagerat.
Nu as vrea decat cele 30 de altare si niste turnuri de medalii in plus.In rest imi ajunge ce am in oras.

Cum ii spune jucatorului?E pe beta nu?
 

DeletedUser5468

Guest
Ce aș da să fie al meu, are legendare deblocate până la lvl 28, 24,20, vai de capul meu.
 

DeletedUser5468

Guest
Momentan tot al meu îmi place mai tare.
E puțin dezordonat dar am timp să-l fac mai bun.
288xzdd.jpg
2ret7bd.jpg

Un singur lucru nu-mi place şi anume că m-am nimerit vecin cu fostul număr 1 al serverului beta, care se pare că s-a reapucat de acest joc...
 

DeletedUser300

Guest
Sa nu uitam ca pe beta exista un avantaj in plus fata de celelalte servere.
Al cui era orasul cu multe altare?
 

DeletedUser5468

Guest
Da, de asta am ales să joc numai pe beta, am foarte multe avantaje acolo.
Sunt curios să văd ce prindeţi voi la noul event de miercuri :)
 

DeletedUser2117

Guest
Fie ca toate întamplarile frumoase şi spiritul acestei zile sa va insotească pretutindeni. Va doresc o zi de Sfânta Maria cat mai frumoasa!
La mulţi ani!
 

DeletedUser5248

Guest
Fie ca toate întamplarile frumoase şi spiritul acestei zile sa va insotească pretutindeni. Va doresc o zi de Sfânta Maria cat mai frumoasa!
La mulţi ani!

Iti urez la multi ani, si fie ca toate dorintele sa ti se indeplineasca. Sa ai parte numai de clipe fericite in viata, iar cele nefericite sa te ocoleasca:D
 

DeletedUser7925

Guest
pxVbXJe.png


8) uraaaaaa....la cel din colonială am fost pe 4 :(((( pe cel din idustrială pe 9 sau 10 prntru că nu am armată şi la cel din progresistă nu pot participa pentru că încă nu am ajuns pe harta acele ere :whistle::whistle::mrgreen:

am fost pe locul 1 până la sfârşit
 

DeletedUser7925

Guest
eu unul mă las de PvP-uri şi mă apuc de redecorarea oraşului şi construirea de legendare :D
 

DeletedUser7925

Guest
Am lasat orașul la sfarșit și m-am concentrat doar pe cercetarii..iar în oraș am și case din mijlociu :D
De aceea acum ma apuc de redecorare....și din progresistă nu am decât prima tehnologie cercetată :D
 

DeletedUser

Guest
ai vazut cele doua defecte cruciale ale noului ? EDITAT
imi pare rau pentru prietenii mei care lau luat deja:))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus