Discuții Off-topic

DeletedUser5468

Guest
Păi...cam de circa 2 ani aștept o lume nouă...dar din păcate suntem singura țară care se află printre celelalte servere cu foarte puține lumi de joc...
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
cand se baga eveniment se va anunta pe forum, pana atunci nu ne ramane decat sa astepta :) .

O seara frumoasa si spor la joc !
 

DeletedUser5468

Guest
Salutare,

Revin cu o nemulțumire...
Cât trebuie să mai așteptăm pentru alte lumi de joc, chiar așa de rău am ajuns, cât trebuie să mai „suferim” de așteptare pentru alte lumi de joc...suntem cam pe la sfârșitul clasamentului în ceea ce privește lumile de joc...cunosc alte țări care au 12-14 lumi de joc, iar noi numai 3...De ce nu se mai deschid și alte lumi de joc?
La această întrebare aș vrea să-mi răspundă Managerul de comunitate...nu ceilalți membri ai staff-ului.

Mulțumesc pentru atenție.

Pestis(Apetri Alin C-tin)
 

DeletedUser668

Guest
Buna ziua
Exista cumva in acest forum rubrica: "nemultumiri"?
Exista rubrica:"raspuns de la suport "nemultumitor"?
exista rubrica: nemultumiri la adresa admini, operatori, sau cum se mai numesc responsabilii avestui joc?
Vreau sa stiu si io, sa nu mai iau cartonase: ga;bene, verzi, rosii, negrii, ca eu si asa nu cunosc culorile si nici nu vad bine

Buna ziua
Pentru "indivizii/individele, care administreaza acest forum: am pus cateva intrebari, ca sa fiu ajutat, ca sa nu mai postez unde nu trebuie
Raspunsul... este undeva pe la ora ... una dintre ele :)
Multumesc mult acestei "echipe" care stie doar sa dea avertismente, fara sa intelegi nimic, cum este cazul meu, nu am intekles nimic din avertismente, amenintari, cartonase galbene, rosii, si alte culori
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6678

Guest
Buna seara,

Referitor la avertismentele sau sanctiunile pe care le-ati primit, vi s-au oferit si lamuriri. Va recomand sa recititi Regulamentul forumului, in cazul in care nu ati facut-o deja.

Pentru eventuale probleme pe care le intampinati in joc, puteti deschide un tichet la Suport si noi incercam sa le rezolvam, daca este posibil.

O seara buna.
 

DeletedUser

Guest
Hai sa mai lasam problemele de regulament. Sunt sigur ca aveti o multime de topicuri mult mai interesante decat vaicarelile astea.
 

DeletedUser5468

Guest
De multă vreme nu prea mai este, lumea este plictisită de discuţii şi de acest joc.
 

DeletedUser5468

Guest
Dacă Dumnezeu există și tu nu ai crezut în el, ești un om teminat.
Dacă Dumnezeu nu există și tu ai crezut în el, nu ai avut nimic de pierdut.
Dacă Dumnezeu există și tu crezi în el ești într-adevăr o persoană cu adevărat puternică și vei avea numai de câștigat.

12928352_957189017735423_8415853547588487037_n.jpg


Alin.
 

DeletedUser321

Guest
atentie cei ce faceti schimburi cu jucatorul BmF. pe incredere i am pus in avans 2456 de puncte forge...cind am facut socotelile si urma sa mi puna punctele pina ne egalam brusc a inceput sa mi caute nod in papura....am renuntat la ele cu toate ca nu sint de colea dar cei ce vor interactiona cu el sa aibe grija...daca si intr un joc exista inselatorii ce sa ma mai mire de ce se intimpla in viata reala...
 
Sus