Discutii noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun ca atunci cand caut "Discutii noi" (de la butonul cu pricina) sa fie omise "off topic- urile". Imi place sa citesc cam tot ce se discuta pe forum, cand am timp, dar nu vreau sa numar pana la infinit, sa continui povestea si alte bazaconii de astea.
 
Ultima editare de un moderator:

valy

Admin FoE România
Membru personal
Ca să nu te mai încurce discuţiile din off,citeşti ce te interesează şi ce rămâne de la off dai "Marchează forumurile citite" :)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
merci. scuze de deranj, domnule supermoderator. nu stiu de ce ai mai raspuns. trebuia sa numeri pana la infinit si sa inchizi topicul..
da, ma incurca foarte tare "off"-urile ca e plin forumul de ele. imi ia o eternitate sa le disting de lucrurile legate de joc, mai ales daca nu intru o zi. eventual faceti inca un buton "discutii noi off topic". daca e e prea dificil de realizat, atunci ramanem cu propunerea, dar as vrea un raspuns mai serios.. macar atata.
[p.s. - moaca zambitoare cu coroana nu tine loc de bun simt]
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Dacă un răspuns la obiect, care oferă o soluție, dat cu zâmbetul pe buze, nu mai este mulțumitor, atunci nu știu ce mai este.

Mulțumim pentru propunere, însă mă îndoiesc că forumul va mai fi încărcat cu încă un buton doar pentru o secțiune, care poate fi evitată cu ușurință conform metodei de mai sus.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus