Dispar monezi si provizii !

  • Autor subiect DeletedUser3889
  • Data de început

DeletedUser3889

Guest
Trebui sa va aduc la cunostinta ca nu stiu prin ce minune am realizat ca au disparut din monezi si din provizii nu stiu sigur dar injur de 50.000 din fiecare. Aveam 110 mii si ceva de monezi, si imi mai trebuia un punct forge la cercetare sa pot face bibloteca . S-a facut punctul , la-m pus, si cand ma duc sa fac bibloteca, ce sa vezi nu mai aveam decat 61 mii si ceva de monezi. Ma uit la produse in loc de 220 si ceva de mii, surpriza 160 si ceva de mii . Eram atent la ce am ca imi trebuiau , cum au disparut ? Ceva nu e inregula !
 

DeletedUser2486

Guest
Bună dimineaţa! Aţi luat în calcul şi faptul că trebuie să plătiţi 7500 monede şi 30000 provizii pentru deblocarea acestei tehnologii?
 

DeletedUser

Guest
Atunci e cazul sa faceti un tichet la Suport, numai acolo poate fi rezolvata aceasta problema.
 

DeletedUser2486

Guest
Bună ziua! În cazul ăsta, aşteptaţi răspuns la tichetul făcut.
 

DeletedUser2173

Guest
Daca se intampla asa ceva atunci e foarte grav, la inceput stai sa calculezi resursele (monede + provizii) dar odata ce inaintezi numai dai asa mare importanta si nu stai sa monitorizezi chiar tot ce ai in oras, sunt multe cheltuielei si schimburi, iar daca printre asta se mai intampla sa si dispara asa din senin atunci nu e foarte OK
 
Sus