Donații la tezaurul ghildei

Cornwelius

Active Member
Am făcut două donații de 55 de bunuri la Tezaurul ghildei și nu apare nimic la Provocare zilnică. Ce se întâmplă? Eu am pierdut bunurile respective?
 

D-Best

Well-Known Member
Am făcut două donații de 55 de bunuri la Tezaurul ghildei și nu apare nimic la Provocare zilnică. Ce se întâmplă? Eu am pierdut bunurile respective?
Bunurile de la tezaur nu le poți lua înapoi. Cred că ți s-au cerut bunuri din era ta actuală și ai donat din altă eră.
 

Cornwelius

Active Member
Donează 55 (de) bunuri din epoca ta sau din epoca anterioară la tezaurul ghildei. Așa sună provocarea. Am donat prima dată 55, nimic. Am zis că am greșit eu și am donat iar 55 și tot nimic. Care este rezolvarea problemei?
 

DeletedUser12551

Guest
Pentru a se clarifica situatia, te rog sa ne spui ce bunuri ai donat tu si din ce era este primaria ta.
 

Cornwelius

Active Member
Primăria mea este din Evul mediu mijlociu iar bunurile donate, de 2 ori 55 Pânză. Mulțumesc pentru răspunsuri!
 

Geo.O

Well-Known Member
Trebuia sa donezi bunuri din Evul Mediu Mijlociu sau Evul Mediu Timpuriu. Panza este din Epoca Fierului si din acest motiv nu s-a contorizat donatia la misiunea zilnica.
 

DeletedUser8328

Guest
doi oameni iti spun acelasi lucru si tu repeti ca e greseala, pana cand in sfarsit nominalizezi exact bunurile donate, ca sa vina al treilea si sa-ti mai spuna odata ca greseala...e a ta

uita-te acolo la bunuri ca scrie la fiecare din ce era sunt daca pui mouse pe ele (click pe piata, click pe creeaza oferta, iar acum ai lista cu toate bunurile, de la bronz in jos si de la stanga la dreapta)...si citeste ce vor misiunile pana la capat
 
Sus