Ecran negru

  • Autor subiect DeletedUser352
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
Va rog sa curatati cache-ul browserului folosit (temporary internet files), incercati un alt browser (updatat), stergeti cookies-urile/log out / Log in.

O seara frumoasa!
 

DeletedUser

Guest
Eventual stergeti calculatorul de praf, schimbati placa de baza cu una de ultima generatie (impreuna cu toate componentele asociate), abonati-va la cel mai rapid serviciu de internet si va garantez ca veti avea ecran negru doar de 3 ori pe zi.
 

DeletedUser5468

Guest
Eu nu am probleme de genul, chiar nu am, nu mi se face ecranul negru, mai demult mi se făcea negru, sau doar când joc pe laptop! Pe Calculator, nu am probleme de genul!:laugh:
 

DeletedUser6079

Guest
mie imi apare albastru nu negreu verificati rezonanta calculatorului sau luminozotatea poate e data pe prea mult black
 

DeletedUser5468

Guest
Rezonanța și luminozitatea monitorului meu e dată pe normal frate, poate la tine e albastru, dar normal, imaginea se face neagră!
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Cauza problemele recente, legate de flash crashes şi cerinţele mari de RAM, a fost identificată şi tehnicienii din Germania îşi dau silinţa să le rezolve cât mai repede. În mare, când vizitaţi un alt oraş, trebuie să aveţi suficientă memorie (RAM) pentru oraşul propriu + oraşul vizitat, până la întoarcerea "acasă". Ca urmare, dacă vizitaţi un oraş suficient de mare încât să depăşească memoria necesară a computerului, primiţi ecran negru. Iar oraşele, cu cât sunt mai avansate, cu atât ocupă mai multă memorie, şi, deci, eroarea apare mai des la vizitarea oraşelor aflate în Era Progresistă, de exemplu.

Se lucrează la rezolvarea problemei şi sperăm să se găsească o soluţie cât mai repede.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus