Ecranul de jefuire (pe android)

Vali

Well-Known Member
Salut.
Spuneti-mi o chestie va rog. Ecranul de jefuire se actualizeaza automat cat timp esti in el, sau trebuie sa iesi si sa intri iar pe ecranul de jefuire sa vezi ce cladiri poti jefui?!

Am o "domnisoara" care m-a furat de doua ori, pana sa imi dau seama cum se face si noroc ca am gasit cum sa-mi pun armata sa apere orasul. Si as vrea sa ii intorc "placerea". Doar ca in momentul in care intri in ecran apare butonul de jefuire dezactivat, asta pentru ca nici o cladire nu are gata proviziile/banii. Poti astepta in acel ecran, sau trebuie sa iesi si sa intri mai des sa vezi daca a aparut ceva?!

Multumesc
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Daca apare pe fond gri acea iconita, inseamna ca nu este nimic de jefuit. Incearca mai des sa o vizitezi pana va aparea vreo productie finalizata sa o poti jefui.
 

Vali

Well-Known Member
Salut!
Daca apare pe fond gri acea iconita, inseamna ca nu este nimic de jefuit. Incearca mai des sa o vizitezi pana va aparea vreo productie finalizata sa o poti jefui.

Multumesc pentru postare, dar, sincer, cam acelasi lucru am scris si eu sus... o_O:)
Vroiam sa aflu daca, atunci cand stai in ecranul care afiseaza orasul ei se actualizeaza si informatia despre cladiri... Dar, intre timp, am o servat ca merg doar animatiile, nu si afisarea in timp real a ceea ce se intampla in orasul jefuit/afisat. Deci trebuie un refresh, adica sa iesi si sa intri din nou... Nasol, dpmdv... :(o_O
 
Sus