Ere noi!

  • Autor subiect DeletedUser10115
  • Data de început

DeletedUser10115

Guest
Salutare!! Ma uitam frumos pe la tehnologii erei viitorul oceanic si mi-a venit in minte ca este:
-viitorul propriuzis
-viitorul arctic
-viitorul oceanic(in completare inca)
Daca tot sunt acestea 3, cum ar fi sa adaugati/sa adauge fondatorii jocului urmatoarele ere:
-Viitorul subteran;
-Viitorul lunar;

As opta mai mult pe viitorul lunar, caci de la suprafata la subteran si dupa aceea in spatiu nu prea ar avea logica.

Multumesc pentru rabdarea de a citi acest mesaj!!
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Multumim pentru sugestie si putem garanta ca InnoGames va progresa in continuare cu jocul, chiar si dupa finalizarea Viitorului Oceanic. Sa asteptam finalizarea in totalitate a acestei ere, apoi vom vedea ce ne rezerva creatorii acestui joc.
 

DeletedUser6253

Guest
Nu stiu daca se poate implementa ideea, dar eu zic sa se poata alege urmatoarea era, sa se mearga in subteran sau in spatiu
 

DeletedUser9985

Guest
De ce nu Viitorul Cosmic, iar mai departe aparitia unei gauri negre care te duce inapoi in timp si iei erele de la capat pe alta planeta binenteles diferite
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Mulțumim pentru propuneri/idei. Echipa de coordonare a jocului va decide în curând care va fi următoarea epocă din joc. Deocamdată, așteptăm ceea ce urmează în Viitorul Oceanic.
 

DeletedUser9966

Guest
Vor mai exista cu siguranta, Corrylus. Jocul nu se termina la Viitorul Oceanic;)
 

DeletedUser10199

Guest
De ce tot continuati sa creati noi ere, s-a dus jocul asta prea urat, cu roboti cu prostii, eu unul nici nu sunt interesat sa inaintez pana la viitor si alea. In primele epoci totul e frumos si muzica la fel. De la fierar si ferme, s-a ajuns la viitor arctic si dupa lunar, cu cat inaintati, cu atat se duce jocul in jos
 
Sus