Ere noi!

Discuție în 'Idei/Propuneri pentru joc' creată de Dimitri2, 6. Iun. 2017.

1. Dimitri2

Dimitri2 New Member

Salutare!! Ma uitam frumos pe la tehnologii erei viitorul oceanic si mi-a venit in minte ca este:
    -viitorul propriuzis
    -viitorul arctic
    -viitorul oceanic(in completare inca)
    Daca tot sunt acestea 3, cum ar fi sa adaugati/sa adauge fondatorii jocului urmatoarele ere:
    -Viitorul subteran;
    -Viitorul lunar;

As opta mai mult pe viitorul lunar, caci de la suprafata la subteran si dupa aceea in spatiu nu prea ar avea logica.

Multumesc pentru rabdarea de a citi acest mesaj!!

2. Lord KoKo

Lord KoKo Super Moderator Echipa FoE

Sex:
    Masculin
    Locație:
    Lincoln
    Salut!
    Multumim pentru sugestie si putem garanta ca InnoGames va progresa in continuare cu jocul, chiar si dupa finalizarea Viitorului Oceanic. Sa asteptam finalizarea in totalitate a acestei ere, apoi vom vedea ce ne rezerva creatorii acestui joc.

3. Dimitri2

Dimitri2 New Member

Am inteles! Toate la timpul lor.

4. giga20

giga20 Member

Nu stiu daca se poate implementa ideea, dar eu zic sa se poata alege urmatoarea era, sa se mearga in subteran sau in spatiu

5. Aquila Scutum

Aquila Scutum Member

De ce nu Viitorul Cosmic, iar mai departe aparitia unei gauri negre care te duce inapoi in timp si iei erele de la capat pe alta planeta binenteles diferite

Valyoyo apreciază mesajul tău.
  6. simona

simona Community Manager Echipa FoE

Locație:
    Braşov
    Mulțumim pentru propuneri/idei. Echipa de coordonare a jocului va decide în curând care va fi următoarea epocă din joc. Deocamdată, așteptăm ceea ce urmează în Viitorul Oceanic.

7. Coryllus

Coryllus Well-Known Member

Sex:
    Masculin
    Locație:
    Bucuresti
    Nu cred ca va mai exista o noua era!

8. Lord KoKo

Lord KoKo Super Moderator Echipa FoE

Sex:
    Masculin
    Locație:
    Lincoln
    Vor mai exista cu siguranta, Corrylus. Jocul nu se termina la Viitorul Oceanic;)

9. trick

trick Member

De ce tot continuati sa creati noi ere, s-a dus jocul asta prea urat, cu roboti cu prostii, eu unul nici nu sunt interesat sa inaintez pana la viitor si alea. In primele epoci totul e frumos si muzica la fel. De la fierar si ferme, s-a ajuns la viitor arctic si dupa lunar, cu cat inaintati, cu atat se duce jocul in jos

Sus