Eroare interna - continuare

  • Autor subiect DeletedUser5248
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5248

Guest
Buna ziua din nou, pai de ce a fost inchis topicul? Ca voiam sa mai scriu in continuare, chiar multe lucruri. Nu am acuzat pe nimeni, am presupus doar, cred ca am dreptul la a face presupuneri.
Bine atunci, astept sa se remedieze problema, eu incerc la fiecare aproximativ 30 de minute sa dau lupte si NU POT.
Pai haideti ca va spun eu un motiv, pentru ca am cel mai mare punctaj din lume, poate de asta. Pana acum m-am abtinut si nu am zis asta, am aproximativ 45,5 milioane in clasamentul general, adica cel mai mare punctaj din lume. Sper ca am voie sa urc si mai sus de atat, sau nu am? Si sper ca am dreptul si la explicatii, sau nu am?
In plus, va rog sa-mi spuneti in cat timp se va remedia aceasta problema, ca sa nu spuneti ca mai acuz pe cineva dupa aia.
Astept raspuns, o zi buna.

Buna seara din nou. Va rog frumos sa-mi spuneti cum ma pot adresa celor de la serverul german, ca vad ca tot nu pot juca, desi a trecut o zi intreaga. Deci eu nu pot da deloc lupte, practic nu pot face nimic. Si este foarte ciudat cum numai eu nu pot juca, dar restul jucatorilor pot, eu sunt mai fraier sa inteleg sau cum vine asta?
Astept raspuns, multumesc. Ca vad ca ma luati peste picior cu totii iar eu nu suport asa ceva. La fel cum nu suport nici sa mi se raspunda din 6 in 6 ore sau chiar mai rar. Este o problema EXTREM DE GRAVA, cea mai mare de cand exista Forge of Empires. Nu am patit asa ceva de cand joc FoE, deci ceva nu este in regula. Nu acuz pe nimeni de nimic, ca sa fiu clar inteles.
O seara buna, deci astept un raspuns, va multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
Cristeaua vi sa dat un raspuns aici .
Va rog sa nu mai deschideti alta tema pe acelasi subiect.

O seara buna si spor la joc!
 

DeletedUser5248

Guest
Buna dimineata, am sa mai scriu pe forum pana voi fi banat probabil, ca eu deja incep sa-mi pierd rabdarea. Am incercat sa atac in dimineata aceasta, si tot nu pot face asta. Daca mi se inchide din nou aceasta tema, care este foarte importanta, pentru ca oricand orice jucator poate pati ca mine, am sa incep alta, ca nu am de ales. Vreau sa afle cu totii ce erori majore pot aparea pe un joc, niste buguri cat casa, ca nu le mai pot denumi altfel.
Alea nu sunt raspunsuri, sunt niste ironii la adresa mea si chiar amenintari la adresa mea, daca va uitati mai cu atentie. Cum puteti sa ma luati la misto cu raspunsuri de genul "spor la joc"? Cand eu nu pot juca efectiv, deci consider raspunsul ca o insulta la adresa mea, sa stiti. Eu v-am jignit vreodata pe dumnevoastra? Sau am jignit pe cineva de pe acest joc pana acum? Nu cred ca am facut asta. Prin urmare, astept sa mi se raspunda la obiect, si fara raspunsuri stereotip de preferat.
Astazi apare update-ul, daca in secunda imediat urmatoare nu imi merg luptele ceas, asa cum trebuie de fapt, am sa fac o vizita si pe la serverul german probabil, desi nu mi-ati spus cum ma pot adresa celor de acolo, de ce nu mi-ati raspuns la intrebare? Ma rog, probabil pentru ca nu stiti, de asta.
O zi buna, vad eu astazi cum vor decurge lucrurile.

Buna ziua, din moment ce nu se oboseste nimeni sa scrie ceva pe aici, am sa scriu tot eu. A aparut update-ul si problema aceasta majora inca persista. Deci eu tot nu pot juca, am voie sa dau lupte pana la urma sau nu? Si va rog sa-mi demonstrati ca mai au si alti jucatori aceasta problema, va multumesc.
La revedere.
 
Ultima editare de un moderator:

Lady S

Community Manager
Membru personal
Comunicăm mai departe prin sistemul de tichete, așa cum am început deja. Voi închide această temă și vă rog să vă abțineți de la a deschide altă temă pe același subiect. Developerii au fost deja anunțați de problema dvs. Puțină răbdare nu ar strica.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus