Eroare interna- extrem de grav

  • Autor subiect DeletedUser5248
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5248

Guest
Salutare, vreau sa raportez un bug extrem de grav din cauza caruia nu mai pot da nici o lupta. Acum cateva momente in urma, a inceput sa-mi apara mesajul "eroare interna". Aceasta atat la GvG cat si la luptele intre vecini. Sper sa fie vorba despre un bug si nu despre un act de sabotaj intentionat.
Aveti in urmatorul print dovada ca nu mai pot incheia nici o lupta, asta desi am reluat acea lupta de multe ori. Si nu imi mai merge nici o lupta, nici la GvG si nici la vecini, este foarte grav asa ceva. Nici pe automat si nici pe manual.
http://prntscr.com/4p65j3
Sper sa fie remediata aceasta problema in cel mai scurt timp, chiar acum de preferat.
Am facut deja tichet.
La revedere.

Vad ca tot nu-mi merg deloc luptele, plus ca nu imi raspunde nimeni la tichet si nici aici, foarte frumos. Atunci nu am alta varianta decat sa fac o plangere la serverul german, ca asta nu cred ca este un simplu bug, sa vad ce vor spune cei de acolo. Nu vreau sa se supere nimeni pe mine, dar daca s-a ajuns pana la astfel de buguri sau acte de sabotaj (ca nu se stie niciodata) nu prea imi convine.
O zi buna, sper sa pot da lupte macar peste cateva ore, offf.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2117

Guest
Bună ziua,
Această problemă este cunoscută, raportată și în curs de remediere.
Sperăm, în cel mai scurt timp posibil, să se rezolve.
O zi frumoasă și spor la joc!
 

DeletedUser5248

Guest
Buna ziua, care spor la joc? Care joc? Mai pot juca daca exista astfel de buguri in acest joc? Minunat, altora le merge jocul si mie nu, ca sa pierd eu sute de mii sau milioane in clasament. Atunci sa jucati voi Forge of Empires, ca eu m-am saturat de aceasta bataie de joc, fara suparare.
Asa ceva nu am mai putut pomeni pana acum, nu mai faceti nici o era noua si nimic de astazi inainte, ca nu are rost. Cu timpul vor aparea buguri care ne vor lua legendare din oras probabil, sau cine stie ce grozavii, sa va vad atunci ce mai spuneti, sunt tare curios.
Si cum adica "speram"? Nu asa trebuie formulat, ci "trebuie" rezolvata problema, acum daca se poate, in momentul acesta. Pai asa se vor lasa cu totii de joc, daca unii nu pot juca efectiv, frumos nu?
O zi buna, nu aveti dumneavoastra nici o vina pentru astfel de buguri oricum, ci dezvoltatorii jocului, si se pare ca in ultima vreme dau rateuri din ce in ce mai mari, din pacate.
 

DeletedUser5248

Guest
Pana la urma ar fi bine sa va hotarati, in tichet mi s-a raspuns ca este foarte posibil sa am numai eu aceasta problema, nu mi s-a specificat ca ar fi un bug. Cred ca este ceva facut cu intentie, am sa ma lamuresc eu cat de curand. Din cate stiu maine trebuie sa apara un update, desi sper sa pot juca pana la update. Daca nici maine nu imi merge jocul inseamna ca este sabotaj (facut cu intentie desigur), ca asta s-ar intelege.
La revedere, ne mai auzim pe aici, asta daca nu ma las de joc intre timp, ca eu nu suport un astfel de tratament.
 

DeletedUser8891

Guest
da...e posibil sa ai numa tu eroarea asta pt ca io am dat 10lupte si nu am patit nimic...propunerea mea e sa stai linistit/a si sa astepti sunt sigur ca se v-a remedia si nu cred ca ar trebui sa te lasi de joc mai ales ca asta ar insemna ca ai consumat timpul degeaba jucand acest joc si fiind puternic/a
 
Ultima editare de un moderator:

Lady S

Community Manager
Membru personal
Daca nici maine nu imi merge jocul inseamna ca este sabotaj (facut cu intentie desigur), ca asta s-ar intelege.

Vă rog/sfătuiesc să încetați cu astfel de acuze nefondate!
Nimeni din echipa din România nu are acces la partea tehnică legată de funcționarea jocului! Nimeni nu sabotează pe nimeni! Iar din Germania, mă îndoiesc sincer că cineva ar putea avea ceva cu exact acest cont, din sutele de mii/milioanele de conturi din întreaga lume. Poate ar trebui să vă gândiți un pic și dvs. la aceste lucruri înainte de a scrie așa ceva.

Mulțumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus