Eroare interna - va rog lasati topicul

  • Autor subiect DeletedUser5248
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5248

Guest
Buna dimineata, tin sa anunt ca problema mea inca NU s-a rezolvat, si este EXTREM DE GRAVA. De aproximativ 2 zile eu nu mai pot da deloc lupte, lucru ce m-a prejudiciat de cel putin 400.000 de puncte in clasament. Vreau doar sa stiti ca le voi cere daune celor de la Inno Games pentru ce mi se intampla mie acum, ca lucrurile nu pot ramane asa. Eu cred ca nu am facut rau nimanui pe acest joc, deci am tot dreptul sa joc la fel ca toti ceilalti, fara sa fiu ingradit de nici un bug sau eroare sau ce o mai fi el/ea.
Am sa va rog sa nu-mi mai inchideti topicul si promit ca voi sta calm si voi astepta pana se rezolva problema, dar sa se rezolve cel tarziu in 2 zile de acum inainte.
Va anunt de pe acum, ca intr-un final, daca problema persista numai la mine, imi voi face cont pe serverul Beta si voi anunta toate serverele lumii despre ce mi se intampla mie. Momentan NU voi face asta, in functie de cat de repede mi se rezolva problema.
Va multumesc pentru atentia acordata. Doresc ca mesajul sa ramana exact asa cum l-am conceput.
In plus, vreau ca si alti jucatori de pe serverul acesta al Romaniei sa demonstreze ca au si ei aceasta problema, va multumesc frumos. In acest topic am sa va rog sa postati print screen, numai in cazul in care intampinati aceasta problema desigur.
O zi buna.
 

DeletedUser5248

Guest
Buna ziua, tin sa anunt ca problema mea A FOST REZOLVATA. In cazul in care va aparea din nou aceasta problema, am sa anunt. Va multumesc pentru celeritatea cu care a fost rezolvata problema, 2 zile pot fi recuperate, nu-i problema.
O zi buna.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus