Expansiuni asezare culturala v mobil

Vali

Well-Known Member
Salut.
Pentru versiunea de mobil, la asezarile culturale, daca vrei o expansiune in bunuri, nu iti apare necesarul pe fiecare bun, asa cum apare in versiunea de desktop. Este un text destul de lung, care ocupa f mult spatiu, in loc sa apara cate securi, sau cat mied, etc, sunt necesare pentru a accesa o noua expansiune.
Mersi.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă rog să atașați o imagine sau să faceți tichet la Suport cu detalii. Mulțumesc.
 

Vali

Well-Known Member
In spatiul incercuit ar fi trebuit sa apara necesarul...
 

Atașamente

  • IMG_20190217_162457.jpg
    IMG_20190217_162457.jpg
    263 KB · Vizualizări: 8

Lady S

Community Manager
Membru personal
Dar când atungeți locul unde poate fi amplasată expansiunea, vă apar aceste costuri.
 

Vali

Well-Known Member
Dar când atungeți locul unde poate fi amplasată expansiunea, vă apar aceste costuri.
Mersi... Asa e, apare daca dai click pe expansiune, dar e diferit fata de desktop. Pe desktop apare in fereastra ce se deschide cand dai click pe meniul constructii - expansiuni. Pe langa locul asta, apare si in expansiune. Eu abia acum am dat click pe expansiune si pe desktop, nu mi-a trecut prin cap ca s-ar putea deschide un ecran apasand pe o expansiune.
Multumesc inca o data... cateva fire de par alb au ramas la locul lor, ascunse inca :)))

DesktopVersion.jpg
 
Sus