Expansiuni medalii

XxX D3xt3R XxX

Active Member
Buna dragilor , abea ce am trecut in Jupiter dat nu am primit acea expansiune pe medalii despre care se zice pe Wikipedia Foe...de ce oare?
 

Rigs

Well-Known Member
Ca sa cumperi expansiunile pe medalii nu trebuie sa avansezi in ere ca sa le deblochezi fata de cele pe diamante sau expansiunile din arborele de cercetare. Poti sa fii si in epoca fierului, daca ai medaliile necesare poti cumpara toate cele 39 de expansiuni, daca nu mai poti folosi medaliile sa cumperi expansiuni inseamna ca le-ai cumparat deja pe toate.
 

XxX D3xt3R XxX

Active Member
Ca sa cumperi expansiunile pe medalii nu trebuie sa avansezi in ere ca sa le deblochezi fata de cele pe diamante sau expansiunile din arborele de cercetare. Poti sa fii si in epoca fierului, daca ai medaliile necesare poti cumpara toate cele 39 de expansiuni, daca nu mai poti folosi medaliile sa cumperi expansiuni inseamna ca le-ai cumparat deja pe toate.
Cand a iesit era Jupiter, eu deja aveam cumparate toate expansiunile disponibile cu medalii....am crezut ca o sa vina automat cu avansarea in era Jupiter...dar din pacate nu a fost asa...
 
Sus