Expeditia ghildei

  • Autor subiect DeletedUser13029
  • Data de început

DeletedUser13029

Guest
Cum deblochez nivelul 2 din expeditia ghildei? Ajutati-ma va rog.Multumesc.
 

dunbarton

Well-Known Member
Ca sa poti debloca nivelul 2 trebuie sa indeplinesti toate misiunile nivelului 1, dupa care urmezi instructiunile afisate pe ecran, adica sa te asiguri ca in tezaurul ghildei se afla bunurile in cantitatile solicitate.
 

DeletedUser12526

Guest
Lamuriti-ma si pe mine: am finalizat nivelul 1 si in fereastra de donare apar niste bunuri urmate de o fractie. Unul dintre bunuri scris cu rosu. Ce trebuie sa fac mai departe ca sa se deblocheze nivelul 2 ? De cateva ori am avut surpriza sa fie deblocat fara sa donez si fara sa cer nimic conducatorului Ghildei ! Multumesc.
 

DeletedUser6484

Guest
ce e cu rosu lipseste la tezaur, trebuie sa doneze cineva cantitatea sau chiar tu ar fi indicat ca sa nu astepti pana se termina expeditia :)
 

Dumi.

Well-Known Member
daca nu ai functie de conducere in ghilda poti sa platesti dar nu poti debloca tu personal
 

almera

New Member
am donat ... cateva (... la resursele mele de le numar pe degete), ... cat trebuie sa donez? ... nu am sesizat nicio lipsa in lista aia ... bn pana la ce pot eu sa dau :)
 

Crios339

Well-Known Member
Astept si eu un raspuns la intrebarea de mai sus: CÂT trebuie donat pentru deblocarea nivelului urmator ? La tezaur nu e nimic cu rosu.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Deblocarea nivelurilor se poate face doar de către un membru al conducerii ghildei.
 

Crios339

Well-Known Member
Multumesc pentru raspuns.
Dupa donare, deblocarea se face automat, sau e necesara interventia explicita a unui administrator al ghildei ?
 
Sus