Expeditie+Templu

  • Autor subiect DeletedUser10044
  • Data de început

DeletedUser10044

Guest
Salut am o problema!!! Am construit Templul relicvelor si are nivelul 5. Cand fac expeditia daca imi da o relicva sau 2 in acel nivel de expeditie. Gen astazi am terminat nivelul 3 cap coada si mia dat doar 2 relicve argintii. Nu mi se pare corect ca am si templu nivel 5 si expeditia nivel 3 si sa nu-mi dea nici o relicva rara sau macar cea din aur!!!
 

DeletedUser7516

Guest
Stai linistit ca eu am Templul la nivelul 12 si toata expeditia asta mi-a dat 3 relicve de argint aproape am crezut ca sa stricat templul =). Astea sunt sansele la el si am mai spus ,lumea o sa isi piarda interesul pentru el.
 

DeletedUser9966

Guest
La fel am prins și eu în această săptămână, doar 2 relicve argintii în cele 3 nivele. Cred că săptămâna asta a fost mai ”sărac” templul, dar sperăm că săptămâna viitoare va fi ceva mai îngăduitor. :D
 

DeletedUser7516

Guest
S-au schimbat cumva sansele la acest Templu din nou 2 relicve de argint pe primele 2 nivele cu Templu la nivelul 12 ? Incepe sa semene a bataie de joc.
 

DeletedUser2173

Guest
nu e nicio bataie de joc , pur si simplu daca ai nivelul 2 sau 20 cam tot aceleasi rune iei :) , m-am convins cand am vazut ca sansele cresc cu 0.5%/nivel... de ce sa te chinui sa il cresti la nivel superior daca sansele sunt oricum infime...bine daca nu ai ce face si il poti duce in lvl 80...totusi sunt alte legendare care merita atentia pf-urilor
 

DeletedUser9966

Guest
Nici eu nu am prins vreo relicvă de aur sau rară săptămâna trecută și nici până acum. Am prins doar 2 de argint săptămâna precedentă și 1 acum.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus