Fereastra vindecare unitati

  • Autor subiect DeletedUser9954
  • Data de început

DeletedUser9954

Guest
Salut. As avea si eu o propunere:

Dupa cum stiti, la o cladire militara cand dai click pe ea si nu are nici o unitate in instruire, iti arata unitatile valabile sau care pot fi instruite, cu tot cu pretul, durata si punctele de viata. Si daca una din unitati este ranita, timpul ramas pana la vindecare completa. Dar daca in acea cladire militara instruiesti o unitate, atunci nu mai poti vedea toate acelea (in special timpul ramas pana la vindecare), ci doar timpul ramas pana se termina de instruit unitatea respectiva.

Ceea ce as dori sa propun ar fi ca atunci cand instruiesti o unitate in Cladirea Militara si dai click pe ea, sa nu mai arate doar unitatea care se instruieste si timpul ramas, ci sa arate normal acea fereastra cand nu pregatesti o unitate, dar cu imposibilitatea de a instrui o alta unitate, evidentierea unitatii care se instruieste in momentul respectiv cu timpul ramas, si in special, unitatile valabile din CM cu viata si timpul ramas pana la vindecare completa.
Sau, sa adauge o fereastra speciala cu toate unitatile ranite (indiferent de clasa sau era) si timpul pana cand se vindeca complet. Spre exemplu in partea dreapta unde arata entuziasmul, bonusul de monede/provizii, cand o cladire este deconectata de la drum, ofertele limitate la diamante etc.).
Bineinteles, si cu posibilitatea de a vindeca toate unitatile cu diamante, sau individual (asta daca cineva vrea sa foloseasca diamante pentru a le vindeca).



Fac aceasta propunere ca recent am dat cateva batalii si aproape toate unitatile mele sunt ranite in diferite stadii, si toate cladirile militare au cate o unitate in instructie, si nu pot vedea cat timp le ia ranitilor sa se vindece complet, sa pot intra in joc la momentul respectiv si sa dau alte lupte.
 
Sus