Flacara ritualica mai mare

CRUZ

Member
Care este bonusul Flacarii ritualice mai mare?(in sectiunea de bonusuri din cadrul primariei arata 7% atat la atacul cat si la apararea armatei de aparare iar in caracteristicile ei doar 7% atac pentru armata de aparare)
P.S: o am doar un inventar..de aceea nu pot sa-mi dau seama de bonusul real pe care-l ofera
 

Vali

Well-Known Member
Daca citeai cu atentie PS-ul iti dadeai seama ca solutia pe care mi-ai dat-o o aveam si eu!VOIAM SA STIU FARA SA O PUN IN ORAS!
Nu-l baga in seama, ori baga raspunsuri la misto, ori e in lumea lui, n-are treaba cu jocul...
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Daca citeai cu atentie PS-ul iti dadeai seama ca solutia pe care mi-ai dat-o o aveam si eu!VOIAM SA STIU FARA SA O PUN IN ORAS!
Dacă foloseai funcțiile jocului în loc să stai prosternat pe forum să-ți pice para mălăiață, aflai răspunsul singur.

Mergi la inventar, dă click pe litera "i" (informații) acolo unde ai flacăra sau orice alt obiect, iar la pasul următor mai dă odată pe semnul întrebării care apare pe obiect în dreapta sus. Unele nu au litera i. La alea dă direct pe imaginea obiectului.
 

Ahdrian

Well-Known Member
Eu am în oraș 3 Flacără ritualică mai mare. La Primărie/Bonusuri văd că ele dau 3x7% bonus de atac pentru armata de apărare. Așa cum scrie în descrierea lor. Poate nu ai citit bine.
 
Sus