Fundalul informatiilor pe android

  • Autor subiect DeletedUser9954
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9954

Guest
Nu stiu ce motiv au avut INNO GAMES sa schimbe fundalul informatiilor la versiunea de pe android (nu stiu de versiunea browser ca joc doar de pe telefon), sau a fost un simplu bug de la o schimbare facuta de ei, dar tot ce pot spune de combinatia de fundal deschis la culoard plus scris alb/galben e ca nu se vede scrisul...
Deci propun/cer sa se schimbe culoarea fundalului intr-o culoare mai inchisa pe care se poate citi scrisul alb/galben/rosu.
Un albastru deschis ar merge, sau ceva de genul...
In momentul de fata daca vreau sa citesc scrisul alb pe acel fundal trebuie sa-mi apropii telefonul de ochi incat aproape imi atinge nasul ( chiar daca am un nas mare).. https://imgur.com/gallery/ijE0W

As mai cere si ca textul care e prea lung (strada necesara la cladiri, abilitati la trupe) sa fie in 2 randuri, sau un fel de sidescroll ca sa poata fi citit tot textul.
 

simionul

Well-Known Member
Subscriu celor sesizate mai sus ...este foarte greu de distins scrisul alb pe fundalul deschis
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Aceasta nu este o caracteristică, ci un bug vizual, care se rezolvă cu dezinstalarea și reinstalarea aplicației.
 
Ultima editare:

DeletedUser9954

Guest
O sa incerc asta imediat si revin cu edit.
Nu stiu din ce cauza, de pe android (folosind chrome) nu pot da reply la mesajul de mai sus, doar "raporteaza" si "raspuns cu citat", asa ca am folosit citatul.

Multumesc mult, Simona, problema aceea s-a rezolvat, acum totul e inapoi la normal
 

DeletedUser9966

Guest
S-a rezolvat la toata lumea acum. Se poate inchide tema
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus