[Ghildă] Warloks Recrutam membrii activi

  • Autor subiect DeletedUser1313
  • Data de început

DeletedUser2147

Guest
Si eu doresc sa fac parte din Warloks.
Nume : Cocosamba
 

DeletedUser1313

Guest
O breasla e buna la resurse,razboaie ETC. Daca vreti sa aflati mai multe despre acest joc intrati in Warloks nu e greu datimi un mesaj pe nume Calugar va urez bafta

267466-calugar.jpg
 

DeletedUser1313

Guest
dEEp apucate serios de joc si si esti acceptat orcand in bresla dar apucate de joc


267466-calugar.jpg
 

DeletedUser2180

Guest
Deci sa stie toata lumea ca in ghilda Warloks poti intra numa daca ai cont cu mai multe zerouri ......loool ..Joking
 

DeletedUser

Guest
O breasla e buna la resurse,razboaie ETC. Daca vreti sa aflati mai multe despre acest joc intrati in Warloks nu e greu datimi un mesaj pe nume Calugar va urez bafta

servus

sunt curios cum ar putea sa ma ajute ghilda in razboaie... cum si cu cine :-?
mentionez ca eu nu sunt Don Quijote...

cu parere de rau vad ca mesajul desi este scris de "calugar" in fapt acesta este un pseudonimul ori a Baronului Munchhausen ori al piticutului Habarnam

ms
la buna vedere
 

DeletedUser

Guest
Mai primiti membri ?
Momentan am 600 pct joc de ieri imi place jocul si luptele sunt asemanatoare cu heroes pe care-l joc de 10 ani si ceva .
Daca pot sa vin as fi bucuros sa impartim cunostintele si experienta de joc impreuna !
ING : Sir Lancellot
ms
 

DeletedUser

Guest
Salutare! Sunt jucator activ de triburile de ceva timp, cam de pe la lumea 15. Ma pricep destul de bine si prind repede! Sunt de altfel jucator de Heroes (2,3..samd). Pot ajuta, coordona si face orice alta actiune related to this kind of game! Sunt dispus sa ofer serviciile mele ghildei 24/7! Name: netjacker21
 

DeletedUser

Guest
Ignorati mesajul. Nu am vazut data la care erau postate anterioarele! Exista vreo academie a acestei ghilde?
 

DeletedUser

Guest
as dori si eu sa fac parte din ghilda,se poate? ma gasiti cu vrajeala28
 

DeletedUser

Guest
Salut!Vreu si eu sa fiu membru al ghildei.

Ma gasesti sub numele de : dacian.matei
 
Sus