[Ghilda]Anonymous

  • Autor subiect DeletedUser429
  • Data de început

DeletedUser429

Guest
Vreau sa facem o Ghilda Performanta si cu jucatori buni.


Membri care vor dori să aplice pentru ghilda lasati un reply la acest topic dupa următorul model sau contactati Fondatorul ghildei invincibilul

1.Nick: (nume in joc)
2.Server: (ro,en,etc)
3.Medalii:
4.Produsele pe care le puteţi produce:
5.Cucerire: (cam pe unde ati ajuns cu cucerirea)
6.Cercetari: (cam pe unde ati ajuns cu cercetarile stiintifice)
7.Epoca: (Eveul meudiu,Epoca bronzului,Epoca de fier, etc) de la 0 dar cu o vointa de fier!

Descrierea noastra:
''We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us'' .
Pentru invitatii scrietine aici sau pe joc lui invincibilul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Imi place numele dar am deja o ghilda :laugh:
Incearca sa oferi mai multe informatii. Despre tine, activitatea ta, experienta in materie de browser, aliante/ghilde/triburi/bresle. Incearca sa fi mai activ pe forum. Din descrierea facuta de tine nu reiese nimic. E ca un Curiculum Vitae (nu ma lasa sa scriu C V :laugh:) ce contine doar numele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Imi place numele dar am deja o ghilda :laugh:
Incearca sa oferi mai multe informatii. Despre tine, activitatea ta, experienta in materie de browser, aliante/ghilde/triburi/bresle. Incearca sa fi mai activ pe forum. Din descrierea facuta de tine nu reiese nimic. E ca un Curiculum Vitae (nu ma lasa sa scriu C V :laugh:) ce contine doar numele.

Nu prea ai ce scrie pentru a descrie o ghilda in momentul actual.Si daca ar vorbi despre el, nu cred ca ar iesi cu mult mai bine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu prea ai ce scrie pentru a descrie o ghilda in momentul actual.Si daca ar vorbi doar despre el nu cred ca ar iesi cu mult mai bine.

"Salut! As dori sa fac o ghilda cu jucatori experimentati. Am o experienta in browsere de 5 ani. Am mai condus un trib pe Triburile, o alianta pe Ikariam deci sunt un bun conducator. Am jucat FoE si pe serverul american. Am o strategie care merge brici, cu armata. Iata un print-screen ce reflecta jocul meu. Joc Foe de nu stiu cate saptamani."

Altfel, esti un simplu conducator de ghilda dintre sutele existente (aproape o mie).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Va fi o batalie interesanta intre Ghilda iLLuminati si Ghilda Anonymus :))) (cred ca stiti la ce ma refer :D :)) ) Oricum succes cu ghilda va ures si sa asteptam update-ul sa ne razboim un pic :D
 

DeletedUser

Guest
"Salut! As dori sa fac o ghilda cu jucatori experimentati. Am o experienta in browsere de 5 ani. Am mai condus un trib pe Triburile, o alianta pe Ikariam deci sunt un bun conducator. Am jucat FoE si pe serverul american. Am o strategie care merge brici, cu armata. Iata un print-screen ce reflecta jocul meu. Joc Foe de nu stiu cate saptamani."

Altfel, esti un simplu conducator de ghilda dintre sutele existente (aproape o mie).
Poate pui si printscreen-ul. Multumesc
 

DeletedUser69

Guest
Va fi o batalie interesanta intre Ghilda iLLuminati si Ghilda Anonymus :))) (cred ca stiti la ce ma refer :D :)) ) Oricum succes cu ghilda va ures si sa asteptam update-ul sa ne razboim un pic :D

Guilda Forge of Empires va rupe restu la alea mici .
 
Sus