Ghilda Glory

DeletedUser

Guest
Majoritatea ghildelor nu fac inscrieri decat dupa un anumit punctaj si numai dupa ce jucatorii au o anumita experienta. Plus alte conditii deplasate dupa parerea mea.

Definitia Ghildei Glory este : ajutor, unitate, putere, dezvoltare.

Numai prin ajutor puteti creste mai repede. Acesta este si scopul Ghildei Glory.
Si nu cum fac alte ghilde, numai dupa ce te chinui singur sa te dezvolti si ajungi la un nivel bun, te accepta ca membru.
Este greu sa te dezvolti de unul singur, sa intrebi in stanga si in dreapta ce e mai bine sa faci si cum sa faci.
Aici gasiti ajutor la orice problema si raspunsuri la toate nelamuririle!

Haide sa ne strangem cat mai multi, sa facem o echipa frumoasa si sa ne ajutam sa crestem cat mai repede!

Daca ai spirit de luptator si te simti puternic, atunci esti binevenit aici!
Impreuna vom creste mai puternici!

Cine este hotarat sa faca parte din aceasta ghilda sa lase mesaj aici sau PM!
 

DeletedUser

Guest
daca au loc si daca e ghilda care sa dea f/m zilnic astept o invitatie la vrajeala28,daca e ghilda ca una nu dau nume care ziceau sa le zic daca am nevoie de f/m nu te deranja,eu am vrut sa renunt la joc,am sters tot iar apoi m`am apucat iar si am nevoie de ajutor sa revin
 

DeletedUser

Guest
daca au loc si daca e ghilda care sa dea f/m zilnic astept o invitatie la vrajeala28,daca e ghilda ca una nu dau nume care ziceau sa le zic daca am nevoie de f/m nu te deranja,eu am vrut sa renunt la joc,am sters tot iar apoi m`am apucat iar si am nevoie de ajutor sa revin

Nu am creat Ghilda Glory sa ma aflu in treaba. Am avut aceasta initiativa pentru unitate si dezvoltare! Nu a mea, cat a membrilor ghildei si a viitorilor membri!
Cine vrea performanta este binevenit oricand!
 

DeletedUser3169

Guest
TwoLowers vreau si eu in ghilda ta. In regulament ai zis ca nu te intereseaza dar eu iti zic am 18300 puncte. Vladus999 ca pe forum
 
Sus