Ghilda noua: ~ACTIVE~

  • Autor subiect DeletedUser2173
  • Data de început

DeletedUser2173

Guest
Pentru ca timpul imi permite dar nu vreau sa va obosesc ochii cu promisiuni , cea mai noua ghilda de pe Arhavall (~ACTIVE~), recruteaza noi membrii in vederea comunicarii, comercializarii si dezvoltarii intr-o echipa nou formata numai din oameni activi toti sub acealsi nume. ~ACTIVE~ are momentan peste 40 de membrii de la 30 mii in jos, conditiile de recrutare la noi sunt simple si usor de realizat: min. 1000 pcte/sapt + motivare/finisare obligatoriu intregii ghilde in fieare zi (15-20 min). Persoana de contact: Alexito
 

DeletedUser2173

Guest
Mai avem 25 de locuri disponibile....... am juns pe locul 26 cu un total de peste 800k...
Daca esti activ, indiferent de punctele acumulate pana acum, si motivezi / finisezi zilnic ghilda, asteptam sa ne contactezi si in cel mai scurt timp te vom invita la noi
 

DeletedUser

Guest
Salut,o invitatie in ghilda se poate?5000 puncte ,activ zi de zi.astept raspuns,merci!
 

DeletedUser2173

Guest
An0maLy, invitat
Mai sunt 17 locuri disponibile, acceptam doar membri activi....... momentan am trecut pe locul 24 cu peste 1mil puncte
 

DeletedUser2848

Guest
Ziua buna. Activ zi de zi si as fi onorat daca as primi o invitatie.Mersi frumos.O zi faina !
 

DeletedUser2879

Guest
Salut!
Ma puteti invita si pe mine...sunt incepator(joc de cateva zile) dar sunt activ si de zi
 

DeletedUser2173

Guest
Salut!
Ma puteti invita si pe mine...sunt incepator(joc de cateva zile) dar sunt activ si de zi
Nu am gasit jucatorul NickX93 si nici X93, daca ai putea preciza ce nick ai in joc mi-ar fi mult mai usor sa te invit...
UPDATE: de pe 22 NOIEMBRIE ghilda se numeste IMMORTALS , 58 membrii cu locul 22 in clasament
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2879

Guest
Nu am gasit jucatorul NickX93 si nici X93, daca ai putea preciza ce nick ai in joc mi-ar fi mult mai usor sa te invit...
UPDATE: de pe 22 NOIEMBRIE ghilda se numeste IMMORTALS , 58 membrii cu locul 22 in clasament
Numele in joc este Nick93...daca ai putea sa imi dai invitatie as fi recunoscator:)
 

DeletedUser

Guest
Salut,

Daca mai aveti locuri imi dati si mie pls invite?

yourdjcaddy94

Multumesc !
 
Sus