Ghilda noua!!!

DeletedUser

Guest
Buna ziua tuturor celor care vor accesa acest topic. Sunt jucator de aproximativ 5 luni si as vrea sa intemeiez o ghilda, un proiect de lunga durata, in care fiecare membru sa stie ca cineva intotdeauna il va ajuta. Ghilda va avea un regulament simplu si usor de respectat pentru jucatorii activi. Prioritate vor avea Cladirile legendare si dezvoltarea fiecarui jucator in parte prin implicarea membrilor ghildei (resurse, finisari, motivari etc.).Desigur vor fi si cateva concursuri surpriza dar in primul rand va conta seriozitatea fiecarui jucator in parte.
Cei interesati pot lasa un mesaj pe forum in acest topic.Punctul de plecare al ghildei va fi in prima etapa de 15 membrii urmand apoi extinderea acesteia daca acest lucru va fi necesar.Numele ghildei va fi supus la vot ca de altfel fiecare decizie importanta care va fi luata ulterior.


Este foarte simplu să faci ceva complicat, dar este foarte complicat să faci ceva simplu. Sa aveti sanatate!
 

DeletedUser6213

Guest
pe ce lume e asta?

poti sa ma inviti in ghilda theviper's world am 73.000 de puncte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Acum ghilda este facuta este ghilda Fara nume...cei interesati sa-mi trimita un mesaj pentru invitatie.
 

DeletedUser

Guest
As dori si eu un inv, caut sa schimb ghilda de ceva timp, "Rahan4ever"
 
Sus