Ghilda

  • Autor subiect DeletedUser10097
  • Data de început

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Puterea ghildei ajuta ghilda in a progresa ca si nivel, cu cat nivelul ghildei este mai ridicat, cu atat membrii vor beneficia de anumite bonusuri, gen timpul de recrutare al unitatilor, puncte forge de la primarie, reducerea costurilor la construirea cladirilor, etc.
 

DeletedUser10133

Guest
Cum pot trece la nivelul 2 la expeditia ghildei? Am facut donatii. Trebuie cineva dintre cei care au creat ghilda sa-mi dea cumva un accept? Mersi
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Nivelele de la expeditia ghildei, poate fi deblocat doar de intemeietorii sau liderii ghildei respective, dupa ce toate bunurile necesare au fost donate.
 

DeletedUser10133

Guest
Salut, multumesc pentru promptitudine, dar tot sunt nelamurit: ce inseamna "dupa ce toate bunurile necesare au fost donate"? Adica eu cat trebuie sa donez pana imi deblocheaza cineva nivelul 2? Si pot vedea undeva cine e intemeietor sau lider al ghildei? Sa-I scriu mesaj...:)
 

DeletedUser9966

Guest
Pentru a fi deblocat urmatorul nivel al ghildei, trebuiesc donate un numar de bunuri din fiecare era din actualii membrii ai ghildei. Spre exemplu, cei din mijlociu, trebuie sa doneze bunuri din mijlociu, cei din coloniala, trebuie sa doneze din coloniala si asa mai departe.
Cat deapre a vedea intemeietorii si liderii ghildei, trebuie sa accesezi profilul ghildei si cei cu toate functiile din dreptul lor activate sunt intemeietorii, iar cei ce lipsesc doar un singur drept, cel fara acea coroana activata, sunt liderii. Cu ei trebuie sa discuti pentru a debloca nivelul respectiv din cadrul expeditiei.
 
Sus