GVG-ghilda eliminata de pe harta

EboLLa

Member
Am si eu o propunere in legatura cu gvg`ul ... In momentul in care o ghilda este scoasa de pe harta ,logic si corect ar fi sa nu mai poata intra inapoi 1-2-3-7 zile ... Astfel, ghilde precum cele cu care ne razboim nu mai profita de miscari pe harti.... ii scoti in stanga dupa ce mutasera chiar si capitala ,apoi revin in dreapta ,te ataca si poate sa faca iar mutare de capitala ... cred ca asta este si bug de joc cu mutarea capitalei de 2 ori intr`o zi.
 

Judas

Active Member
Foarte buna ideea. O data batut, sa faci o pauza sa iti lingi ranile si sa reflectezi...voit sau nu...ceva similar cu "portarea" din o ghilda in alta
 

sil10

Member
Corect, la fel si daca eliberezi ultimul sector, te muti ca junghiul, unde sunt armate mai putine..
 

DeletedUser9711

Guest
Sustin si eu ideea propusa de Andersenn.
Ar trebui sa poata intra din nou pe harta dupa 96 de ore cum se intampla si cu jucatorii care daca au avut activitate intr-o ghilda pot da lupte din alta ghilda dupa 4 zile.
 

DeletedUser5352

Guest
Total deacord, trebuie sa existe o regula, iar capitala mutata de doua ori, bug clar.
 

DeletedUser10049

Guest
Propunerea este cat se poate de pertinenta. Este necesar sa se implementeze o regula si pentru cei care nu investesc mai nimic in acest joc dar pot in schimb sa strice jocul celor care muncesc cu atat de multa usurinta.
 

DeletedUser9954

Guest
O idee foarte buna !
Poate sa se implementeze si acest lucru la cazul in care respingi o armata de asediu ? Adica sa nu mai poti ataca acelasi sector imediat ce armata ta de asediu a fost invinsa pentru 1 ora, mai mult sau mai putin ?
 

DeletedUser9760

Guest
Hmmm,straniu ca administratia nu raspunde la aceasta propunere.
Dar aceasta propunere e buna!

Cel care detine teritorii multe baga medalii ca nebunul pentru un asediu,iar altul doar face puncte pe sama la chestia ca nu are teritorii pe GvG...Nu e corect...
GvG nu este teritoriu pentru a face puncte in clasament,dar sa redici rang-ul la ghilda
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Mulțumim pentru propunere, o vom transmite mai departe. Asta nu înseamnă însă automat că se va și pune în aplicare. Decizia nu ne aparține.
O zi bună!
 
Sus