Gvg Tezaur si Armata

  • Autor subiect DeletedUser7567
  • Data de început

DeletedUser7567

Guest
Salut am o propunere pt GvG . ( nu stiu daca s-a ma spus)

1.Adaugarea istoricul Ghildei unde arata cine a donat bunuri la Tezaur ;

2.La fel cum este un TEZAUR pt bunuri sa fie si un Tezaur pt armata in care sa poti sa donezi unitati militare , si membri ghildei cu drept de incredere sa o poata folosi doar pt a putea pune pe sloturi .


( Ideile astea le-am avut mai demult ,dar am uitat sa le pun aici)
:laugh:
 

DeletedUser8891

Guest
1: PRO
2:Nici pro dar nici contra...ar fi bine dar ar fi si rau fiindca poate acel jucator cu drept de incredere e obosit si poate greseste la o miscare sau altceva si se duce batalia dupa tot necazu pe el cade
 

cu-bis

<b><span style="color: #c60;">Dregătorul din Cirga
1. - PRO!
2. - PRO! dar cu o obiectie !! Trupele din cadrul "rezervei de trupe" a ghildei sa nu poata fi folosite pentru a ataca deoarece jucatorul "cu drepturi" de a le folosi va "colecta" puncte cu trupele colegilor! Aceste trupe sa fie folosite doar pentru a pune asedii pentru intreaga ghilda, pentru a reimprospata sloturile cu alte trupe proaspete si pentru a pune trupe in aparare pe sloturile libere.
Aceasta rezerva de trupe ar fi utila ghildei pentru situatiile in care sunt jucatori care nu pot participa la anumite atacuri din lipsa timpului dar care au trupe ce pot fi folosite de intraga ghilda si in lipsa sa!
 
Ultima editare:
Sus