Inca un bug japonezi

  • Autor subiect DeletedUser10863
  • Data de început

DeletedUser10863

Guest
Joc si pe serve RO si pe servere US.
Incep campaniile japoneze in acelasi timp pe toate serverele.

Totusi cum, pe serverele RO am cu 2 zile mai putin timp sa termin fata de cele din US.

E a doua oara consecutic cand se intampla asta; prima oara am zis ca poate nu am fost atent, dar de data asta am fost.
 

DeletedUser12551

Guest
verifica de cate ori ai facut japonezii pe fiecare server.
in general, pe masura ce avansezi la asezarile culturale scade timpul pentru finalizare.
este posibil sa incepi in acelasi timp dar sa aiba nivele diferite.
 

DeletedUser12551

Guest
atentie: pentru orice problema intampinati pe joc singura varianta sigura de rezolvare este sa trimiteti tichet catre echipa de suport. doar prin tichetul trimis la echipa de suport ei va pot ajuta cu rezolvarea problemei.
pe forum niciodata nu s-au rezolvat probleme de joc, pe forum doar ne dam cu parerea, noi, ceilalti jucatori (unii mai cu experienta, altii nu). :cool:
 

DeletedUser10378

Guest
Diferența poate apărea de la orice. Faptul că în oraș ai alte impedimente, fapt care nu te lasă să te dezvolți în exact același mod, faptul că undeva poți primi 4x la producția de bunuri, care iar îți va grăbi dezvoltarea, iar in ală parte nu...
lista poate continua.
 

DeletedUser10863

Guest
verifica de cate ori ai facut japonezii pe fiecare server.
in general, pe masura ce avansezi la asezarile culturale scade timpul pentru finalizare.
este posibil sa incepi in acelasi timp dar sa aiba nivele diferite.
...so, it's not a bug, it's a feature :)

FOE si ideile lor geniale...

Multumesc pentru raspunsuri.
 

DeletedUser12551

Guest
Nu te obliga nimeni sa joci FOE, daca nu esti multumit de acest joc, incearca tetris sau mario, poate acestea sunt pe masura ta :eek:
 
Sus